Forum

Powrót ograniczenia maksymalnej liczby części, na które można złożyć ofertę

M.

Magdalena .....

0

Witam,
właśnie ogłaszam pierwszą część postępowania (kolejne będą ogłoszone w późniejszym terminie), które również dzieli się na części, dokładnie na 18. w pkt. II.1.6) ogłoszenia o zamówienia w Dzienniku Urzędowym istnieje możliwość ograniczenia maksymalnej liczby części, na które można złożyć ofertę oraz maksymalnej liczby części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi. Komisja przetargowa uznała, że jeden Wykonawca może maksymalnie wykonać 7 z 18 części. A co za tym idzie składa ofertę max na 7 części. Wpisałam taką wartość w dwóch powyższych pozycjach nie stawiając żadnych dodatkowych warunków w SIWZ. Do tej pory nie wprowadzałam ograniczenia, więc proszę o pomoc czy dobrze to zrobiłam.
Witam, właśnie ogłaszam pierwszą część postępowania (kolejne będą ogłoszone w późniejszym terminie), które również dzieli się na części, dokładnie na 18. w pkt. II.1.6) ogłoszenia o zamówienia w Dzienniku Urzędowym istnieje możliwość ograniczenia maksymalnej liczby części, na które można złożyć ofertę oraz maksymalnej liczby części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi. Komisja przetargowa uznała, że jeden Wykonawca może maksymalnie wykonać 7 z 18 części. A co za tym idzie składa ofertę max na 7 części. Wpisałam taką wartość w dwóch powyższych pozycjach nie stawiając żadnych dodatkowych warunków w SIWZ. Do tej pory nie wprowadzałam ograniczenia, więc proszę o pomoc czy dobrze to zrobiłam.
1
2017-05-16 08:14 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 144

Wprowadzenie takiego ograniczenia nie wymaga jakiś szczególnych analiz i uzasadnień. Pamiętaj jednak, że informacja w tym zakresie musi znaleźć się nie tylko w ogłoszeniu, ale i w SIWZ. Koniecznie.
Wprowadzenie takiego ograniczenia nie wymaga jakiś szczególnych analiz i uzasadnień. Pamiętaj jednak, że informacja w tym zakresie musi znaleźć się nie tylko w ogłoszeniu, ale i w SIWZ. Koniecznie.
1
2017-05-16 08:36 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy