Forum


Powrót Błędne dokumnety złożone wraz z ofertą - na jakiej podstawie zawezwac o uzupełninie

A.

Agnieszka .....

14

Jeśli wykonawca w procedurze odwróconej złożył również dokumenty na poświadczenie spełniania warunków, jednak są on błędne, czy należy zawezwać o ich uzupełnienie na podstawie art. 26 ust.3 czy o ich złożenie na podstawie art.26 ust.2?
Jeśli wykonawca w procedurze odwróconej złożył również dokumenty na poświadczenie spełniania warunków, jednak są on błędne, czy należy zawezwać o ich uzupełnienie na podstawie art. 26 ust.3 czy o ich złożenie na podstawie art.26 ust.2?
1
2017-05-18 09:50 0

AP

Agnieszka Polak-Zembala

16

ja bym wezwała z 26 ust 3 bo dokumenty zostały już przedłożone
ja bym wezwała z 26 ust 3 bo dokumenty zostały już przedłożone
0
2017-05-18 10:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy