Forum


Powrót Termin ważności dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia

KK

Krzysztof Kliman

0

Wezwałem Wykonawcę do złożenia dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia m.in. zaświadczenie z ZUS i US. Dokumenty te (zgodnie z Rozporządzeniem z 26.07.2016r. par.5 powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert (12 maja br.) , a zgodnie z art.26 powinny być aktualne na dzień złożenia tj. 19maja br. Wykonawca przysłał dokumenty wystawione 13 i 14 lutego br. Czy są one aktualne skoro minęły 3 miesiące? A jeżeli nie, to czy mogę go ponownie wezwać powołując się na art.26 ust.2f ?
Wezwałem Wykonawcę do złożenia dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia m.in. zaświadczenie z ZUS i US. Dokumenty te (zgodnie z Rozporządzeniem z 26.07.2016r. par.5 powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert (12 maja br.) , a zgodnie z art.26 powinny być aktualne na dzień złożenia tj. 19maja br. Wykonawca przysłał dokumenty wystawione 13 i 14 lutego br. Czy są one aktualne skoro minęły 3 miesiące? A jeżeli nie, to czy mogę go ponownie wezwać powołując się na art.26 ust.2f ?
0
2017-05-22 09:02 0

AP

Agnieszka Polak-Zembala

16

aktualne w myśl że stan się nie zmieniał np nie zalega z opłatami a nie data wystawienia dokumentu
aktualne w myśl że stan się nie zmieniał np nie zalega z opłatami a nie data wystawienia dokumentu
0
2017-05-22 09:35 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy