Forum

Powrót art. 67 ust. 1 pkt. 4

M.

Magdalena .....

4

PN procedura krajowa, cztery zadania w ramach jednego postępowania. Na jedno podpisałam umowę, a trzy unieważnione. I zrobiłam je z wolnej ręki. Teraz wypełniam protokół i mam zagwozdkę, czy w punkcie 2 ppkt. 2 Wartość wpisać wartość zamówienia czy zamówienia udzielanego jako część zamówienia o wartości..... I jaką datę wpisać przy oszacowaniu tą z pierwotnego przetargu, czy te zrobione przed zamówieniem z wolnej ręki, bo zostały zrobione aby potwierdzić , że wartość się nie zmieniła.
PN procedura krajowa, cztery zadania w ramach jednego postępowania. Na jedno podpisałam umowę, a trzy unieważnione. I zrobiłam je z wolnej ręki. Teraz wypełniam protokół i mam zagwozdkę, czy w punkcie 2 ppkt. 2 Wartość wpisać wartość zamówienia czy zamówienia udzielanego jako część zamówienia o wartości..... I jaką datę wpisać przy oszacowaniu tą z pierwotnego przetargu, czy te zrobione przed zamówieniem z wolnej ręki, bo zostały zrobione aby potwierdzić , że wartość się nie zmieniła.
1
2017-05-23 06:14 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 294

Pierwsze postępowanie: (z składające sie z 4 części) -jedna wartość dla całości - jeden protokół.
Drugie postepowanie nowa wartość - dla trzech części -nowy protokół.
Pierwsze postępowanie: (z składające sie z 4 części) -jedna wartość dla całości - jeden protokół. Drugie postepowanie nowa wartość - dla trzech części -nowy protokół.
1
2017-05-23 06:39 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy