Forum


Powrót Zamówienie z wolnej ręki IN-HOUSE

M.

Malwina .....

23

Czy w procedurze powyżej progów unijnych przy udzielaniu zamówienia z wolnej ręki zamówienia in-house, należny wymagać od wykonawcy JEDZ oraz dokumentów potwierdzających brak podstaw do wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 12-23 ?
Czy w procedurze powyżej progów unijnych przy udzielaniu zamówienia z wolnej ręki zamówienia in-house, należny wymagać od wykonawcy JEDZ oraz dokumentów potwierdzających brak podstaw do wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 12-23 ?
1
2017-05-31 14:23 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 640

Oczywiście (art.68 ust.2)
Oczywiście (art.68 ust.2)
1
2017-06-01 05:24 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy