Forum


Powrót Konsorcjum - pełnomocnictwo

A.

Agnieszka .....

7

Zamawiający uznał ofertę Konsorcjum za ważną mimo, że nie zawarto w niej pełnomocnictwa do reprezentacji lidera - podkreślenia wymaga fakt, że każdą kartę oferty i wszystkich dokumentów podpisał lider i wszyscy członkowie konsorcjum nawet za zgodność z oryginałem. Wobec powyższego merytorycznie pełnomocnictwo jest bezprzedmiotowe ale formalnie go brak.
Wzywać do uzupełnienia czy nie wzywać do uzupełnienia pełnomocnictwa z art. 26 ust. 3 pzp? Czy ktoś z Zamawiaczy mógłby podzielić się swoją opinią?
Zamawiający uznał ofertę Konsorcjum za ważną mimo, że nie zawarto w niej pełnomocnictwa do reprezentacji lidera - podkreślenia wymaga fakt, że każdą kartę oferty i wszystkich dokumentów podpisał lider i wszyscy członkowie konsorcjum nawet za zgodność z oryginałem. Wobec powyższego merytorycznie pełnomocnictwo jest bezprzedmiotowe ale formalnie go brak. Wzywać do uzupełnienia czy nie wzywać do uzupełnienia pełnomocnictwa z art. 26 ust. 3 pzp? Czy ktoś z Zamawiaczy mógłby podzielić się swoją opinią?
1
2016-07-10 19:08 0

G.

Grzegorz .....

3

Z "ostrożności procesowej" lepiej jest wezwać do uzupełnienia. Nigdy nie wiadomo co w tej kwestii zrobiła by KIO.
Z "ostrożności procesowej" lepiej jest wezwać do uzupełnienia. Nigdy nie wiadomo co w tej kwestii zrobiła by KIO.
1
2016-07-11 07:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy