Forum


Powrót Oświadczenia i dokumenty

P.

Paulina .....

0

Jedno postępowanie, 2 części, Wykonawca z najkorzystniejszą ofertą ten sam na przestrzeni jednego miesiąca ale jednak w innym terminie. Czy dwukrotnie prosicie w trybie art. 26 ust. 1 lub 2 o dokumenty, potwierdzające spełnienie warunków udziału w postępowaniu? Czy w drugiej części nie wystarczyło by jakieś oświadczenie , potwierdzające ważność dokumentów z pierwszej części?
Jedno postępowanie, 2 części, Wykonawca z najkorzystniejszą ofertą ten sam na przestrzeni jednego miesiąca ale jednak w innym terminie. Czy dwukrotnie prosicie w trybie art. 26 ust. 1 lub 2 o dokumenty, potwierdzające spełnienie warunków udziału w postępowaniu? Czy w drugiej części nie wystarczyło by jakieś oświadczenie , potwierdzające ważność dokumentów z pierwszej części?
1
2017-06-01 09:57 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 618

Taka sytuacja przewidziana jest w art. 26 ust. 6
Taka sytuacja przewidziana jest w art. 26 ust. 6
1
2017-06-01 10:05 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy