Forum


Powrót DOKUMENTY Z INNYCH POSTĘPOWAŃ

A.

Agnieszka .....

11

Wykonawca wraz z ofertą wskazał, że Zamawiający w zakresie dokumentów na potwierdzenie spełnienia warunków udziału (wiedza i doświadczenia) ma skorzystać z innego - uprzednio przeprowadzonego postępowania z sygnaturą XYZ....
Okazuje się, że nie wszystkie dokumenty odpowiadają wymaganiom w tym konkretnym postępowaniu - doświadczenie (kilka referencji jest ok ale to nie wystarcza).
Wzywam Wykonawcę do przedłożenia dokumentów ale na jakiej podstawie art. 26 ust. 3 p.z.p. (skoro Zamawiający był oddelegowany do danej sprawy i badał dokumenty, którymi posłużył się Wykonawca) czy art. 26 ust. 2 p.z.p. skoro Wykonawca wstępnie został uznany za najkorzystniejszego?
Wykonawca wraz z ofertą wskazał, że Zamawiający w zakresie dokumentów na potwierdzenie spełnienia warunków udziału (wiedza i doświadczenia) ma skorzystać z innego - uprzednio przeprowadzonego postępowania z sygnaturą XYZ.... Okazuje się, że nie wszystkie dokumenty odpowiadają wymaganiom w tym konkretnym postępowaniu - doświadczenie (kilka referencji jest ok ale to nie wystarcza). Wzywam Wykonawcę do przedłożenia dokumentów ale na jakiej podstawie art. 26 ust. 3 p.z.p. (skoro Zamawiający był oddelegowany do danej sprawy i badał dokumenty, którymi posłużył się Wykonawca) czy art. 26 ust. 2 p.z.p. skoro Wykonawca wstępnie został uznany za najkorzystniejszego?
1
2017-06-05 21:07 1

K.

Karolina .....

86

Z art. 26 ust. 2, potem ewentualnie z 26 ust. 3.
Z art. 26 ust. 2, potem ewentualnie z 26 ust. 3.
1
2017-06-06 06:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy