Poznajcie EDUstrefę

Słyszeliście już o EDUstrefie? A jeśli tak, czy poznałeś wszystkie możliwości jakie daje Ci dostęp do niej?

Co to jest EDUstrefa?

EDUstrefa to miejsce, do którego mają dostęp wyłącznie uczestnicy szkoleń APEXnet. Projekt ma na celu zapewnienie opieki merytorycznej z zakresu zamówień publicznych przez cały rok od dnia uczestnictwa w szkoleniu tradycyjnym. Każdy uczestnik szkolenia APEXnet otrzyma mailowo dostęp do EDUstrefy.

Co znajdziesz w EDUstrefie?

Po zalogowaniu nie tylko uzyskasz dostęp do materiałów szkoleniowych ze szkolenia w którym uczestniczyłeś, ale także do innych z zakresu zamówień publicznych. W EDUstrefie będziesz miał również dostęp do aktualnej książki z ujednoliconą wersją ustawy Prawo zamówień publicznych. Jest to wersja on-line tej samej książki, którą dostałeś w formie papierowej na szkoleniu. W EDUstrefie znajdziesz również Kompendium Wiedzy z zakresu prawa zamówień publicznych, dzięki któremu powtórzysz sobie i utrwalisz najważniejsze informacje z zakresu zamówień publicznych.

Chcesz poznać naszych wykładowców? Nic prostszego! W EDUstrefie dajemy Ci dostęp do filmików on-line, masz więc możliwość posłuchać trenerów zanim zdecydujesz się do kogo wybrać się na następne szkolenie.

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z trenerem znajdziesz tu formularz, który wystarczy wypełnić i wysłać do nas, a my przekażemy Twoją sprawę odpowiedniemu specjaliście.

Dodatkowo każdy uczestnik naszego szkolenia uzyskuje wraz z dostępem do EDUstrefy nasze APEXmonety. W każdej chwili możesz wymieniać je na nagrody np. dostęp do filmów on-line, dodatkowe pytanie do eksperta, a nawet zniżki na nasze szkolenia!

Jeśli nie masz jeszcze konta w EDUstrefie przetestuj jego wersję DEMO, gdzie masz dostęp do wybranych zagadnień.

Ale pamiętaj, że tylko pełna wersja daje Ci gwarancję skorzystania ze wszystkich możliwości EDUstrefy!

Poznaj EDUstrefę już dziś na:

http://edustrefa.apexnet.com.pl

Bez tytułu