O NAS

Firma ApexNet powstała w 2001 roku.

Naszą misją jest poprawa jakości wydatkowania pieniędzy publicznych w Polsce.
Od początku swojej działalności, poprzez działania edukacyjne, wspieramy instytucje
publiczne w efektywnym wydatkowaniu pieniędzy publicznych, a firmy prywatne
w skutecznym ubieganiu się o zamówienia publiczne.

Doświadczenie

ApexNet działa na rynku polskim już 17 lat.

Przez ten czas mieliśmy przyjemność szkolić oraz doradzać najważniejszym instytucjom w Polsce. Wśród naszych klientów są między innymi: ministerstwa, urzędy marszałkowskie, urzędy miast i gmin, spółki państwowe, szpitale, uczelnie, jednostki wojskowe. Współpracujemy także z dużymi firmami budowlanymi, bankami i wszelkimi podmiotami prywatnymi, które realizują lub planują realizować zamówienia publiczne.

Wieloletnia współpraca zaowocowała licznymi referencjami od usatysfakcjonowanych klientów.

Rok 2016 to dla ApexNet pożegnanie z dotychczasową stylistyką firmy- całkowita zmiana logo, pisowni nazwy firmy i kolorystyki to tylko niektóre z wprowadzonych zmian.

Usługi

Szkolenia otwarte

Głównym obszarem działalności ApexNet są szkolenia otwarte. W szkoleniach otwartych stawiamy głownie na edukację pracowników instytucji publicznych, ale w ofercie znajdują się także propozycje dla pracowników prywatnych spółek. By ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniego produktu wszystkie szkolenia otwarte podzieliliśmy na kategorie tematyczne. Każda kategoria ma również swój kolor, aby łatwiej odnaleźć wybraną grupę w kalendarzu szkoleń.

Oferujemy szkolenia w zakresie m.in.:
Zamówień publicznych, funduszy unijnych, RODO, Kpa, nieruchomości czy robót budowlanych.


Regulamin szkoleń otwartych >>

Studium Zamówień Publicznych

Już setki słuchaczy mogą poszczycić się Dyplomem ukończenia Studium Zamówień Publicznych w ApexNet. Nieprzerwanie od 2007 roku organizujemy dwie edycje każdego roku: wiosenną i jesienną. Po długim procesie akredytacyjnym, który potwierdził jakość świadczonej usługi, Studium Zamówień Publicznych uzyskało Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Zjazdy

Od roku 2008 ApexNet organizuje Zjazdy Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, które goszczą najwybitniejszych znawców tematyki oraz pasjonatów. Organizacji kolejnych edycji konferencji przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami z różnych środowisk, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Akademia Eksperta Zamówień Publicznych

Jako jedyna firma w Polsce ApexNet proponuje swoim klientom kontynuację nauki na eksperckim poziomie. Akademia skierowana jest do osób mających doświadczenie na rynku zamówień publicznych, chcącym pogłębić swoją wiedzę, pracując na praktycznych przykładach i realizując innowacyjną formułę ćwiczeniową. Akademia Eksperta Zamówień Publicznych została doceniona przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, który przyznał jej akredytację.

Szkolenia zamknięte

Poza szkoleniami otwartymi realizujemy również szkolenia zamknięte - na zlecenie danej instytucji lub firmy. Szkolenie takie może dotyczyć zarówno tematyki związanej z pieniędzmi publicznymi, jak i innych obszarów, dowolnie wybranych przez klienta. Współpracujemy z ponad setką uznanych ekspertów, dlatego zorganizowanie szkolenia z każdego zakresu nie stanowi problemu. Szkolenie zamknięte może odbyć się w dowolnie wskazanym przez klienta mieście. Szczegóły merytoryczne i organizacyjne ustalane są każdorazowo indywidulanie z każdym klientem.

Każdy uczestnik szkolenia w ApexNet otrzymuje roczny dostęp do EduStrefy - internetowej platformy wymiany wiedzy o zamówieniach publicznych, a w niej

  • kontakt z Ekspertem
  • możliwość kontaktu z innych uczestnikami szkoleń poprzez forum dyskusyjne
  • materiały do Twojego i innych szkoleń ApexNet
  • aktualną ustawę Pzp
  • filmy on-line i e-booki

Ponadto użytkownicy EduStrefy nagradzani są za aktywność na platformie ApexMonetami, które mogą wymienić na cenne nagrody.

W ApexNet współpracujemy wyłącznie z najlepszymi trenerami posiadającymi udokumentowane rekomendacjami doświadczenie.

Na bieżąco monitorujemy pracę naszych ekspertów poprzez ankiety ewaluacyjne po każdym szkoleniu. Wyniki wnikliwie analizujemy, przekazując informację zwrotną trenerom. Nasi eksperci to nie tylko świetni specjaliści w swojej dziedzinie. Posiadają oni także umiejętności trenerskie, dzięki którym potrafią zaangażować grupę do aktywnego uczestnictwa, a szkolenia nigdy nie są nudne. Stawiamy na rozwój, dlatego w 2014 roku zorganizowaliśmy certyfikowany kurs trenerski dla grupy ekspertów, z którymi współpracujemy najczęściej.

Poznaj naszych Ekspertów

Program premiowy

W 2003 roku wprowadziliśmy w ApexNet Program Premiowy, który trwa do dziś. Jest to system nagradzania uczestników szkoleń punktami, które można następnie wymienić na nagrody. Do Programu może przystąpić każda instytucja i firma, której pracownicy biorą udział w szkoleniach w ApexNet. Od początku istnienia Programu wydaliśmy już X nagród. Największa popularnością cieszą się kupony zniżkowe na szkolenia otwarte oraz książki z ustawą Prawo zamówień publicznych.

POBIERZ REGULAMIN >>

Uczestnictwo w szkoleniu 1-dniowym = 110 punktów

Uczestnictwo w szkoleniu 2-dniowym = 240 punktów

Uczestnictwo w szkoleniu 3-dniowym = 370 punktów

Projekty

Tylko od 2010 roku ApexNet zrealizował szereg bezpłatnych cykli szkoleniowych na zlecenie między innymi:

  -    Ministerstwa Rozwoju Regionalnego
  -    Ministerstwa Infrastruktury
  -    Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  -    Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
  -    Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

szkoląc łącznie ponad 5000 osób. Były to szkolenia realizowane w ramach wygranych postępowań o udzielenie zamówienia, a także finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Zrealizowane projekty są dowodem na to, że organizacja bezpłatnych szkoleń może nie odbiegać jakością od płatnych, pod warunkiem dołożenia ogromnej staranności i dbałości o każdego uczestnika.

Dni Otwarte Zamówień Publicznych

W 2009 roku ApexNet był inicjatorem historycznego wydarzenia w Polsce – Dnia Otwartego Zamówień Publicznych, którego patronem honorowym zostało Ministerstwo Infrastruktury. Na bezpłatnej konferencji zgromadziło się blisko półtora tysiąca specjalistów z terenu całej Polski, pracujących w komórkach zajmujących się organizacją przetargów. Od tego czasu zorganizowaliśmy 10 edycji Dnia Otwartego Zamówień Publicznych. W 2012 roku pierwszy raz odbył się on w wersji on-line. Innowacyjna forma została entuzjastycznie przyjęta przez uczestników, którzy mogli uczestniczyć w wydarzeniu w znacznie większej liczbie niż w przypadku formy tradycyjnej.

Relacja z X Dnia Otwartego Zamówień Publicznych

Nagrody i konkursy

W ApexNet stawiamy na edukację i rozwój. Misję tę realizujemy nie tylko poprzez tradycyjne szkolenia, lecz także dodatkowe akcje i konkursy, w których uczestnicy mają możliwość rozwijania swojej wiedzy.

Należą do nich regularnie organizowane testy i quizy, np. Ogólnopolski Test Wiedzy o Zamówieniach Publicznych, akcje takie jak „Internauci sprawdzają ApexNet”, w której blogerzy mieli możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w szkoleniach ApexNet, czy konkursy typu „Z życia zamówieniowca”, w którym uczestnicy mieli za zadanie opisać wybrany dzień ze swojej praktyki zawodowej. Główną nagrodą w konkursie był wyjazd na tygodniowe szkolenie nad morzem.

Nieprzerwanie trwa ponadto akcja „Szkolenie za złotówkę”, w której zaproponowany przez uczestnika temat może zostać wcielony do oferty ApexNet, a pomysłodawca weźmie w nim udział za symboliczną złotówkę

www.apexnet.pl/zazlotowke

ApexNet dzieciom

Edukację zaczynamy od najmłodszych.

Jesteśmy organizatorem edukacyjnych konkursów dla dzieci. Dzieci z warszawskich szkół i przedszkoli miały możliwość wykazania się wiedzą na temat pracy w urzędzie, a także wydawania pieniędzy publicznych w Polsce.

Interesuje nas jakość życia nie tylko w Polsce. Docieramy aż na Madagaskar, gdzie w ramach akcji „Obiad za obiad” prowadzimy własną stołówkę dla dzieci. Przyczyniają się do tego uczestnicy naszych szkoleń.

apexnet.pl/obiadzaobiad

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz:

  • Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  • Prezenty i promocje na szkolenia
  • Bezterminową zniżkę 10% na wszystkie szkolenia

Wpisz adres e-mail