Obsługa kadrowo płacowa to sektor, który wymaga od pracowników ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Regularne nowelizacje legislacyjne oraz zmiany w interpretacji przepisów prawa stawiają przed pracownikami nowe wyzwania i problemy. Szkolenia dla kadr organizowane są dla jednostek zarządzających sprawami pracowniczymi, które muszą posiadać aktualną wiedzę z zakresu prawno– podatkowego. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla początkujących, jak i specjalistów w dziedzinie kadr.


Szkolenia kadry i płace – intensywny tryb nauki

Organizowane szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę ekspertów w swojej dziedzinie. Program zawiera najważniejsze zagadnienia wraz z omówieniem zmian w przepisach prawa, które wpływają na zmianę dotychczasowego systemu prawno- podatkowego. Szkolenie dla kadr jest opracowane pod kątem uczestników i nastawione na rozwiązanie problemów wynikających z obsługi kadrowej. Kurs kładzie duży nacisk na przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy niezbędnej podczas pracy w sektorze prywatnym i publicznym. Szkolenie kadry i płace porusza zagadnienia związane z:

Szkolenie dla kadr organizowane jest w sposób kompleksowy. Każdy uczestnik ma zapewniony dostęp do platformy edukacyjnej online oraz niezbędnych materiałów dydaktycznych. Dodatkowo kursanci objęci są wsparciem merytorycznym ekspertów, zarówno w trakcie szkolenia dla kadry, jak i po jego zakończeniu.

Szkolenie kadry dopasowane do potrzeb uczestników

Nasze szkolenia wyróżniają się intensywnym trybem nauki, który łączy w sobie teorię i praktykę. Uczestnicy w ramach zajęć mogą konsultować problemy, z którymi mają styczność w pracy i liczyć na merytoryczne wyjaśnienie zawiłych kwestii. Szkolenia kadry i płace podzielone są na różne bloki tematyczne, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb.

Newsletter

Zapisz się na bezpłątny newsletter ApexNet, a otrzymasz:

  •  Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  •  Powiadomienia o bezpłatnych materiałach merytorycznych
  •  Informacje o akcjach specjalnych i nadchodzących szkoleniach