Przynależność Polski do Unii Europejskiej wiąże się nie tylko ze wspólnotą wartości i przekonań, ale także możliwościami rozwoju oraz promocji rodzimych produktów i usług, współfinansowanych z funduszy europejskich. Dzięki takiemu wsparciu i zastrzykom dodatkowych środków, nasze instytucje publiczne, ale także i szereg firm prywatnych stają przed szansą na realny rozwój w wyścigu do zachodniego poziomu życia. Funkcjonowanie poszczególnych funduszy bywa jednak skomplikowane ze względu na szereg ważnych wymogów formalnych. Aby nie wpaść w pułapkę biurokracji i nie zaprzepaścić szansy na pozyskanie środków europejskich, warto skorzystać ze szkoleń z funduszy unijnych.


Skorzystaj ze szkoleń - fundusze unijne jako szansa na rozwój

Optymalne wykorzystanie dostępnych możliwości, jakie niosą liczne fundusze europejskie, jest możliwe wyłącznie przy posiadaniu bardzo rozległej i pogłębionej wiedzy. Chodzi tu zarówno o dostępność do różnych programów i świadomość ich istnienia, jak i o skuteczne pozyskanie ich - od wniosków, przez realizację, aż po rozliczenie z instytucjami unijnymi. Ponieważ jest to bardzo rozległa tematyka, to szkolenia w tym zakresie pozwalają uporządkować i usystematyzować wszelkie informacje. Z racji, że szkolenia z funduszy unijnych cieszą się bardzo dużą popularnością, to warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy szkoleniowej o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku w zakresie organizacji skutecznych szkoleń nt. funduszy europejskich.

Fundusze europejskie - szkolenia z ApexNet

ApexNet specjalizuje się w organizacji szkoleń na rynku polskim już 20 lat. Wiedza i doświadczenie całego zespołu owocuje w postaci wysoko ocenianych i chętnie rekomendowanych szkoleń - fundusze unijne i ich wykorzystanie również znajdują się wśród programów szkoleniowych. Szkolenia mogą dotyczyć m.in. możliwości, które wynikają z nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027, ale również i zamknięcia oraz rozliczenia projektów za okres budżetowy 2014-2020. Wszystkie szkolenia prowadzą doświadczeni trenerzy dostosowani indywidualnie do danej tematyki. Bogate programy szkoleniowe wieńczone są odpowiednimi certyfikatami, a ułatwieniem dla kursantów są liczne materiały dydaktyczne czy dostęp do EduStrefy ApexNet.

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz:

  • Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  • Prezenty i promocje na szkolenia
  • Bezpłatne materiały merytoryczne