XX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych

Wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami do spraw zamówień publicznych to fundamenty konferencji, którą już po raz dwudziesty organizuje firma ApexNet, wspierająca instytucje publiczne oraz firmy prywatne. XX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych pozwoli wszystkim uczestnikom tego prestiżowego wydarzenia znacznie podnieść swoje kompetencje. Wydarzenie to odbędzie się już 15-16 listopada w Warszawie w hotelu Golden Tulip. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień
Publicznych

Organizacji kolejnych edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych. Uczestnikami tego spotkania będą liderzy zamówień publicznych w Polsce, co sprawia, że poziom zamówień publicznych będzie o wiele wyższy, również dzięki niepowtarzalnemu programowi merytorycznemu wydarzenia.

Specjaliści i eksperci

Podczas dwudniowej, jubileuszowej edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych swoją obecnością zaszczycą nas wieloletni praktycy, prawnicy, trenerzy, wykładowcy czy doradcy, którzy związani są z różnymi środowiskami eksperckimi. Wśród nich unikalne wykłady poprowadzą: Jerzy, Łukasz i Grzegorz Czabanowie, Ewa Wiktorowska, Iwona Holka, Irena Skubiszak-Kalinowska oraz Ewaryst Kowalczyk. Ich prelekcje będą oscylowały wokół elektronizacji zamówień publicznych oraz skierowane są  zarówno do wykonawców, jak i zamawiających.

Partnerzy Zjazdu

Patronami XX edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych są:

Wartość wydarzenia

Każdy z uczestników biorących udział w konferencji otrzymuje specjalny certyfikat wystawiony przez ApexNet, podpisany przez wszystkich ekspertów uczestniczących w Zjeździe. Wszystkie osoby otrzymają także dostęp do jedynego w swoim rodzaju portalu szkoleniowego, jakim jest EduStrefa - miejsce, które zapewnia stałą opiekę merytoryczną. Pluralizm opinii w dyskusjach, różnorodne wykłady, wymiana doświadczeń przez liderów zamówień publicznych w Polsce sprawia, że XX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będzie jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi w tym roku.
Szczegółowe informacje na temat XX edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych znajdziesz TUTAJ WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH