ApexNet pomaga innym na Święta!

Firmę ApexNet tworzą ludzie o gorących sercach, których zapał do pomagania innym nigdy nie gaśnie. Ich tradycją stała się coroczna zbiórka najpotrzebniejszych przedmiotów w ramach akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka", a także wizyta z wielką paczką psich prezentów w schronisku dla bezdomnych zwierząt. ApexNet pomaga!

Znów pomogli potrzebującym

Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Zdobyć telewizor? Żaden problem. Złożyć się na kuchenkę? To nie kłopot. Zostać po pracy i zapakować wspólnie jedenaście kartonów z prezentami? Najlepsza integracja na świecie! Wszyscy pracownicy podczas wspólnych akcji charytatywnych łączą się, aby wspólnie sprawić komuś największą radość.

ApexNet pomaga zwierzakom

Większych miłośników zwierząt niż w ApexNecie nie ma chyba na całym świecie :) Obok krzywdy wyrządzanej mniejszym i słabszym nie przechodzą obojętnie i stają na wysokości zadania, aby choć przez chwilę szczekający przyjaciele mogli zamerdać ogonem. Koniecznie zobaczcie, jak wyglądała tegoroczna wizyta w schronisku w Józefowie: ApexNet jednogłośnie przyznaje, że zwierzaki uczą nas przede wszystkim miłości, troskliwości i zaufania. Wywołują w ludziach same pozytywne emocje będąc małymi psychoterapeutami :) Bawią, uspokajają, budzą nową nadzieję i chęć opiekowania się mniejszymi. Dlatego tak warto pomagać innym! Wesołych Świąt! :) WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH