Kurs z elektronizacji zamówień publicznych

Wyjedź na wakacje z ApexNet!

Niepowtarzalne miejsce, piękne widoki, nadmorski klimat i szkolenie z elektronizacji zamówień publicznych z jednym z czołowych trenerów ApexNet - to właśnie recepta na udane szkolenie :) Już dziś zapisz się na 5-dniowy kurs z elektronizacji zamówień publicznych, który poprowadzi nasz ekspert- Łukasz Czaban, już w sierpniu w Jastrzębiej Górze.

Efektywność

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy z zakresu najnowszych zmian w przepisach związanych z zamówieniami publicznymi (Elektronizacja, RODO, E-fakturowanie), a także nabycie doświadczenia związanego ze stosowaniem procedury odwróconej. Kurs z elektronizacji zamówień publicznych kończy się uzyskaniem profesjonalnego certyfikatu sygnowanym przez naszego eksperta.

Odbiorcy

Kurs skierowany jest przede wszystkim do pracowników Wydziałów zamówień publicznych przygotowujących i przeprowadzających postępowania oraz do kontrolerów i wykonawców uczestniczących w postępowaniach o udzielenie zamówienia. W ramach szkolenia każdy z uczestników otrzymuje dostęp do portalu EduStrefa -  platformy wiedzy z materiałami szkoleniowymi, poradami ekspertów, rozbudowanym forum oraz z mozliwością rozwiązywania testów i otrzymania certyfikatów. Biorąc udział w szkoleniu każdy uczestnik zyskuje możliwość pobrania z EduStrefy następujących dokumentów:
  • Instrukcja składania JEDZ w formie elektronicznej
  • Przykładowe zapisy w SIWZ dot. JEDZ a formie elektronicznej
  • Protokół z negocjacji
  • Wezwanie do wyjaśnienia treści oferty w trybie art. 87 Pzp
  • Przykładowy wypełniony Jednolity Europejski Dokument Zmówienia (ESPD)

Program szkolenia

Łukasz Czaban będzie poruszał kwestię procedury odwróconej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyjaśni, w jaki sposób składać oświadczenia i dokumenty, opowie o zmianach wynikających z przepisów o fakturowaniu elektronicznym w zamówieniach publicznych (dyrektywa 2014/55/UE) oraz poruszy gorący temat ostatnich miesięcy, jakim jest RODO w zamówieniach publicznych od 25 maja 2018 r.

Program 18+

Szkolenie objęte jest programem 18+, w którego skład wchodzi osiemnaście dodatkowych materiałów z elektronizacji zamówień publicznych, które będą publikowane cyklicznie do końca 2018 roku. Są to między innymi:
  • webinary z ekspertami
  • czaty z trenerami
  • e-booki dotyczące praktycznej strony elektronizacji
  • testy wiedzy z elektronizacji z Certyfikatem (po zdanym teście)
To dodatkowy pełny dzień szkoleniowy!

Fachowa opieka

Podczas pięciodniowego kursu z elektronizacji zamówień publicznych w Jastrzębiej Górze nad wszystkim czuwa nasz kompetentny opiekun, który służy pomocą w każdej sytuacji oraz organizuje niezapomniane atrakcje związane z miejscem pobytu.

Zadowoleni klienci

"Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Trener był przygotowany, temat został wyczerpany szczegółowo. Pani opiekunka Ania była bardzo pomocna, sympatyczna i zorganizowana. Atrakcje pozalekcyjne super! Szkolenie oceniam celująco!" - Pani Anna "Bardzo profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Wysoka kompetencja i komunikatywność trenera - eksperta. Miła, pomocna i kompetentna przedstawicielka firmy ApexNet. Bardzo polecam." - Pani Barbara "Oceniam wysoką kulturę osoby wykładowcy oraz sposób wypowiedzi na wysokim poziomie. Jak zwykle merytoryczne przygotowanie oraz wiedza kompetentna i przekazana w sposób przejrzysty i zrozumiały. Polecam." - Pan Adam "Szkolenie dużo wnosi w moją pracę - uzyskałam istotne wiadomości. Podziękowania dla pana Grzegorza Czabana oraz dla opiekuna grupy pani Ani - bez nich nie byłoby moich pięknych wspomnień. Pani Ania- wspaniała dziewczyna!" - Pani Ewa "Kompetencje i komunikatywność eksperta, ogromne korzyści wynikające z dostępu do EduStrefy." - Pani Emilia

Kurs z elektronizacji zamówień publicznych

Elektronizacja zamówień publicznych - kurs doskonalący po ważnych zmianach w 2018 roku to nasz bestseller! Pozytywne opinie zadowolonych klientów motywują nas do dalszego działania, aby każdy uczestnik szkolenia wyszedł z niego w pełni usatysfakcjonowany i z głową pełną pomysłów. Nie może Cię tam zabraknąć!
Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia oraz zapisy znajdziesz TUTAJ WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH