Nowości w szkoleniach ApexNet na styczeń 2019!

Nowy Rok za pasem, toteż nasi eksperci przygotowali specjalnie dla Was nowe i jeszcze bardziej atrakcyjne wykłady, które startują już w styczniu 2019 roku. Szykujcie się na nowości w szkoleniach ApexNet!

Nowości w szkoleniach ApexNet

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników naszych spotkań tym razem przygotowaliśmy aż dwa TEMATY MIESIĄCA. W styczniu będzie to:
  1. Ocena ofert i dokumentów składanych w postaci elektronicznej. Pierwsze doświadczenia, zagrożenia i wątpliwości - szkolenie to poprowadzi nasza niezawodna ekspertka, Iwona Holka - prawniczka, trenerka i doradca w zakresie zamówień publicznych. Celem tego szkolenia będzie zapoznanie uczestników z nowymi przepisami o elektronizacji zamówień publicznych potrzebnych do przeprowadzenia postępowania w 2019 r. Holka poruszy również kwestię platform zakupowych, a także odpowie na pytania odnoszące się do SIWZ lub wadium.

  2. Jak prawidłowo wdrożyć i zastosować elektroniczne zamówienia? Kurs krok po kroku dla Praktyków - Celem tego szkolenia jest pokazanie uczestnikom, jak prawidłowo wdrożyć i zastosować zamówienie elektroniczne. Dodatkowo uczestnicy otrzymają konkretne rozwiązania i usprawnienia oraz pomocne wzory dokumentów, a całe szkolenie poprowadzą nasi kluczowi eksperci - Łukasz oraz Grzegorz Czabanowie.

  3. Jak w praktyce przeprowadzić przetarg po 18.10.2018r.? Problemy praktyczne z warsztatowym omówieniem miniPortalu UZP, innych platform zakupowych i zapisów SIWZ związanych z elektronizacją - to szkolenie poprowadzi jeden z debiutujących trenerów w ApexNet, Wioletta Bajda - radca prawny, były naczelnik w Departamencie Prawnym UZP i wykładowca akademicki. Celem tego szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat prawidłowego przeprowadzania przetargów. Trener omówi również dokładnie poszczególne zagadnienia w formie warsztatowej.

Bestsellery w kalendarzu ApexNet

Oprócz nowości w szkoleniach ApexNet nie zabraknie również standardowych i najczęściej kupowanych szkoleń, cieszących się zawsze ogromnym zainteresowaniem. Oferujemy warsztaty dla początkujących Wykonawców, którzy będą mogli nauczyć się składania oferty krok po kroku, szkolenie z zamówień publicznych dla początkujących z Jerzym Czabanem, pojawi się również szkolenie dotyczą branży medycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. Część szkoleń styczniowych ma już gwarancję terminu!

Efekty szkolenia

W ramach udziału w szkoleniach ApexNet każdy z uczestników otrzymuje certyfikat oraz możliwość pobrania z EduStrefy takich wzorów dokumentów, jak: • Instrukcja składania JEDZ w formie elektronicznej • Przykładowe zapisy w SIWZ dot. JEDZ w formie elektronicznej • Umowa o świadczenie usług prawnychWszystkie nowości w ApexNet na styczeń 2019 znajdziesz TUTAJ WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH