Otwarta EduStrefa – dla wszystkich!

Otwarta EduStrefa - już teraz wejdź do portalu i zobacz, które zakładki udostępniliśmy wszystkim bez wyjątku - forum, e-booki, materiały i wiele innych!

Otwarta EduStrefa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników chcemy, aby każdy z nich miał mozliwość przetestowania portalu zupełnie za darmo. Wersja demo EduStrefy została stworzona po to, aby mogli oni przekonać się, że warto mieć do niej dostęp :)
EduStrefa ma na celu zapewnienie opieki merytorycznej z zakresu szkolenia w którym brało się udział przez cały rok od dnia uczestnictwa w szkoleniu tradycyjnym. Dzięki temu portalowi możesz mieć dostęp do materiałów szkoleniowych, aktualnej ustawy i rozporządzeń, forum wymiany wiedzy z innymi uczestnikami, filmów on-line, testów i certyfikatów, a także zyskujesz mozliwość kontaktu z naszym ekspertem w przypadku nurtujących Cię pytań.

Wersja testowa

Wchodząc na stronę EduStrefy masz wgląd do wielu wzorów dokumentów z zamówień publicznych i RODO, przeczytasz wspaniałe e-booki napisane przez naszych trenerów i nie tylko, obejrzysz krótkie filmy i webinary oraz zobaczysz, na jakie pytania odpowiadają uczestnicy naszego forum. Natomiast biorąc udział w jakimkolwiek szkoleniu ApexNet zyskujesz roczny dostęp do wszystkich zakładek i materiałów. Ponad to kolekcjonujesz specjalne punkty - ApexMonety, które możesz wymieniać na wspaniałe nagrody! Zainteresowany? Kliknij TUTAJ i korzystaj bez ograniczeń :)   WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH