Kurs Master eNotices2 dla Sektorowców: kompleksowe szkolenie dla specjalistów

Kurs Master eNotices2 dla Sektorowców: kompleksowe szkolenie dla specjalistów

Wprowadzenie

Zarządzanie zamówieniami publicznymi wymaga nie tylko solidnej wiedzy, ale także umiejętności korzystania z nowoczesnych narzędzi, które ułatwiają i optymalizują cały proces. Obecne ustalenia na poziomie unijnym zobowiązują każdego, kto ubiega się lub   ma zamiar składać oferty o   zamówieniu publicznym, do korzystania z   ogłoszeń w formacie eForms na platformie eNotices2 (zgodnie z   regulacjami zawartymi w   Rozporządzeniu Wykonawczym Komisji 2019/1780).
W ApexNet, dbamy o to, aby nasi kursanci byli na bieżąco z najlepszymi praktykami i   narzędziami w celu bezproblemowego poruszania się w każdym możliwym medium, w tym platformie eNotices2. Dlatego stworzyliśmy kurs Master eNotices2 dla Sektorowców, który jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i   czuć się pewnie w trakcie wykonywania swoich zawodowych obowiązków.

Opis platformy eNotices2

eNotices2 to innowacyjna platforma zaprojektowana specjalnie do zarządzania zamówieniami publicznymi. Dzięki jej funkcjom, każdy etap procesu – od publikacji ogłoszeń, poprzez składanie i   ocenę ofert, aż po finalizację umowy – jest przejrzysty i   uporządkowany. Zaprojektowany tak, aby ułatwić tworzenie, publikację i zarządzanie ogłoszeniami o   zamówieniach zgodnie z   regulacjami Unii Europejskiej. Platforma działa jako most pomiędzy zamawiającymi a potencjalnymi oferentami - zapewnia transparentność, efektywność i   zgodność na każdym etapie cyklu zamówień. Narzędzie to umożliwia automatyzację wielu zadań administracyjnych, co znacząco oszczędza czas i redukuje ryzyko błędów. Użytkownicy cenią sobie również możliwość śledzenia postępów przetargów w czasie rzeczywistym, co zapewnia pełną kontrolę nad procesem.

Opis kursu Master eNotices2 dla Sektorowców

Kurs Master eNotice dla Sektorowców został stworzony z myślą o specjalistach, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości platformy eNotices2. Program kursu obejmuje:

  • dogłębne poznanie funkcji i narzędzi platformy eNotices2: nauczysz się zarządzać każdym aspektem zamówień publicznych, korzystając z pełnego potencjału platformy,
  • praktyczne ćwiczenia: kurs oferuje ćwiczenia, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces zamówień, od   publikacji ogłoszeń, przez analizę ofert, aż po finalizację umowy,
  • najlepsze praktyki i strategie: poznasz sprawdzone metody i strategie, które zwiększą efektywność Twojej pracy oraz skuteczność zarządzania zamówieniami,
  • interaktywne sesje: masz okazję zadawać pytania, uczestniczyć w analizie przypadków oraz omawiać realne przykłady z sektora publicznego.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Decydując się na kurs Master eNotices2 dla Sektorowców, nie tylko inwestujesz w swoją przyszłość zawodową. Minimalizujesz też ryzyko popełniania błędów przy składaniu ofert, co w konsekwencji ogranicza ewentualne koszty i stres związany z pomyłką. Ale dlaczego warto postawić właśnie na ten kurs?

  • Profesjonalna wiedza: kurs poprowadzi trenera z wieloletnim doświadczeniem w zamówieniach publicznych.
  • Praktyczne umiejętności: w ApexNet kładziemy nacisk na aspekt praktyczny, ćwiczymy rozwiązania, które można natychmiast zastosować w codziennej pracy.
  • Aktualność programu: Program kursu jest na bieżąco aktualizowany, aby odzwierciedlać najnowsze zmiany legislacyjne i w zamówieniach publicznych.
  • Certyfikat ukończenia: Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który potwierdzi Twoje nowe kwalifikacje i   umiejętności.

Podsumowanie

Kurs Master eNotices2 dla Sektorowców to doskonała okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności i   wiedzę w zakresie zarządzania zamówieniami publicznymi. Pokażemy Ci, że platformy eNotices2 nie trzeba się bać. Niezależnie od Twojego doświadczenia, ten kurs dostarczy Ci cennych narzędzi i wiedzy, które pozwolą na bardziej efektywne zarządzanie procesami przetargowymi.

 

 

Nie zwlekaj – zainwestuj w rozwój swojej organizacji już dziś! Zapisz się na kurs Master eNotices2 dla Sektorowców i   dołącz do grona profesjonalistów, którzy w pełni wykorzystują możliwości platformy eNotices2. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły i zarejestrować się teraz.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, dołącz do naszej grupy praktyków i specjalistów na Facebooku.

Do zobaczenia😊

WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH