Jakie istotne zmiany przewidywane są w zamówieniach publicznych w bieżącym roku?

Jakie istotne zmiany przewidywane są w zamówieniach publicznych w bieżącym roku?

Jerzy Czaban, jeden z pierwszych wykładowców zamówień publicznych wpisanych na listę trenerów UZP, opowie o zmianach czekających zamówienia publiczne w najbliższych miesiącach.

Ekspert spotka się z Państwem 11 kwietnia na panelu dyskusyjnym otwierającym XXI Zjazd Zjeździe Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, oraz 12 kwietnia na panelu indywidualnym.

Na zakończenie XXI Zjazdu zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w panelu indywidualnym Jerzego Czabana, jednego z najbardziej uznanych i doświadczonych specjalistów zamówień publicznych.

Tematem przewodnim spotkania będzie wystąpienie eksperta pod tytułem Jakie istotne zmiany przewidywane są w zamówieniach publicznych w bieżącym roku? Zachęcamy uczestników do aktywnej dyskusji oraz zadawania pytań w trakcie panelu.

Zobacz zapowiedź wystąpienia eksperta poniżej.

Sylwetka eksperta

Jerzy Czaban - Jeden z pierwszych wykładowców zamówień publicznych wpisanych na listę trenerów, prowadzoną do 1997 r. przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Prezydent Białegostoku w latach 1989-1990.

Były arbiter zamówień publicznych wpisany na listę przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Współautor programów szkoleniowych I i II stopnia, zakupionych w 1995 r. przez UZP i wprowadzonych jako obowiązkowe przy prowadzeniu szkoleń autoryzowanych przez UZP.

Kiedy odbędą się punkty programu eksperta?

Posłuchaj eksperta 11 kwietnia na panelu dyskusyjnym oraz 12 kwietnia na panelu indywidualnym:
14:15 - 15:30 Panel indywidualny: Jakie istotne zmiany przewidywane są w zamówieniach publicznych w bieżącym roku?

Wyzwania związane z nowym Prawem zamówień publicznych

Od kiedy znowelizowano Prawo zamówień publicznych w 2016 r., zarówno wykonawcy jak i zamawiający rozpoczęli zmagania z wdrażaniem rozwiązań pozwalających na wszczęcie i przeprowadzenie pełnego postępowania w sposób elektroniczny. Lata 2018 i 2019 są równie przełomowe dla zamówień publicznych.

Dlatego tematem przewodnim XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych jest elektronizacja zamówień publicznych w świetle najnowszego orzecznictwa oraz planowanych zmian.

Przeczytaj nasz poprzedni tekst Co będą robić eksperci zamówień publicznych w Teatrze Kamienica? WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH