KURS STARTER PZP – klucz do sukcesu w zamówieniach publicznych

KURS STARTER PZP - czym jest?

Kurs STARTER PZP przygotowany został specjalnie dla osób początkujących w świecie zamówień publicznych. Rozbija skomplikowane zagadnienia na krótkie, przystępne lekcje. Kurs dostarczy Ci praktycznych rozwiązań i rozjaśni podstawowe kwestie bez względu na Twój poziom doświadczenia.

Kurs STARTER PZP został stworzony przez Iwonę Holkę - Prawniczkę, która mówi o PZP ludzkim głosem. Pomaga zamawiającym i wykonawcom pokochać zamówienia publiczne z wzajemnością. Jej magiczne zdolności przekazywania wiedzy doceniło tysiące uczestników szkoleń, którzy oceniają ekspertkę jako ulubionego szkoleniowca z zakresu Prawa Zamówień Publicznych.

Zamówienia publiczne to dla Ciebie czarna magia?

Wkraczając w obszar zamówień publicznych czujesz się zagubiony? To nic dziwnego - procedury, zasady i terminologia mogą przytłoczyć nawet doświadczonego przedsiębiorcę. Zamówienia publiczne to obszar, który dla osób rozpoczynających swoją przygodę może być dość zawiły, dlatego, stworzyliśmy rozwiązanie w postaci kompleksowego, 5-godzinnowego kursu wideo!

Kurs STARTER PZP sprawi, że zrozumiesz nawet te najbardziej złożone aspekty, niezbędne do skutecznego działania w obszarze zamówień publicznych. 

KURS STARTER PZP

Program kursu STARTER PZP

Skupia się na wprowadzeniu do definicji oraz zasad obowiązujących w zamówieniach publicznych, omawiając proces zakupowy i etapy postępowania. Uczestnicy poznają również progi i tryby udzielania zamówień oraz dowiedzą się, jak prawidłowo planować zamówienia, w tym ich agregację i ustalenie wartości szacunkowej. Kurs szczegółowo omawia również warunki udziału w postępowaniu, kryteria oceny ofert, procedury po wszczęciu postępowania, a także badanie i ocenę złożonych ofert. Dodatkowo, uczestnicy zapoznają się z projektowaniem postanowienia umowy oraz procedurami w trybach podstawowym i nieograniczonym, aby ostatecznie zrozumieć zakończenie postępowania oraz wymogi sprawozdawczości.

Co wyróżnia Kurs STARTER PZP?

  • Prosty i przystępny język: Zapomnij o trudnej terminologii i skomplikowanych zasadach - kurs objaśnia wszystko w sposób jasny i zrozumiały
  • Szybkie lekcje, kluczowe podstawy: Krótkie, zwięzłe lekcje skupiające się na najważniejszych aspektach
  • Dopasowany do każdego poziomu: Bez względu na to, czy jesteś kompletnym nowicjuszem czy masz już pewne doświadczenie, kurs dostarcza praktyczne rozwiązania i rozjaśnia podstawowe zagadnienia
  • Oglądasz gdzie chcesz i kiedy chcesz: Nie musisz dopasowywać swojego planu do kursu. Oglądaj go w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.


Przekonaj się, że z STARTER PZP Twoje wątpliwości znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH