Przetarg bez kryterium ceny – bezproblemowy czy skomplikowany?

Przetarg bez kryterium ceny. Spotkaj się z ekspertem

Na XXI Zjeździe Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych pojawi się Ewaryst Kowalczyk, konsultant i ekspert zamówień publicznych. Ekspert weźmie udział w panelu dyskusyjnym – poprowadzi również własny panel, dotyczący przetargów bez kryterium ceny.
W trakcie spotkania Zamówienia dziś i jutro: przetargi bez kryterium ceny zostaną poruszone najważniejsze kwestie problematyczne w temacie. Zachęcamy do dyskusji i aktywnego uczestnictwa w panelu

Zobacz zapowiedź wystąpienia eksperta poniżej.

Sylwetka eksperta

Ewaryst Kowalczyk - Doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji UZ, konsultant głównie w obszarze finansów publicznych i zamówień publicznych.

Prowadził szkolenia dla licznych instytucji, firm i organizacji na terenie całej Polski. Wykładowca z ogromną charyzmą, niezwykłym sposobem przekazywania wiedzy i komunikowaniem się z grupą uczestników szkolenia.

Gdzie wysłuchać wykładu?

Zapraszamy na panel indywidualny Ewarysta Kowalczyka podczas XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych w Warszawie. Posłuchaj eksperta 11 kwietnia na panelu dyskusyjnym oraz na panelu indywidualnym:
13:15 – 14:15 - Panel indywidualny: Zamówienia dziś i jutro: przetargi bez kryterium ceny

Wyzwania związane z nowym Prawem zamówień publicznych

Od kiedy znowelizowano Prawo zamówień publicznych w 2016 r., zarówno wykonawcy jak i zamawiający rozpoczęli zmagania z wdrażaniem rozwiązań pozwalających na wszczęcie i przeprowadzenie pełnego postępowania w sposób elektroniczny. Lata 2018 i 2019 są równie przełomowe dla zamówień publicznych.

Dlatego tematem przewodnim XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych jest elektronizacja zamówień publicznych w świetle najnowszego orzecznictwa oraz planowanych zmian.

Przeczytaj nasz poprzedni tekst Co będą robić eksperci zamówień publicznych w Teatrze Kamienica? WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH