XXII Konferencja zamówień publicznych – o nowym prawie zamówień publicznych

Konferencja zamówień publicznych to jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez ApexNet. 21 listopada 2019 r. odbyła się kolejna XXII edycja Zjazdu Specjalistów i Ekspertów, która uzbierała rekordową liczbę uczestników. Ogromnie dziękujemy za Wasze zaufanie i cieszymy się, że możemy dzielić się naszą wiedzą o zamówieniach publicznych na tak szeroką skalę!

Konferencja zamówień publicznych – o czym była mowa?

Nasza konferencja zamówień publicznych poruszyła niezwykle ważny i jakże elektryzujący temat nowej ustawy Pzp, która wchodzi w życie 1 stycznia 2021 roku. Jak zwykle nasi eksperci:
  • Damian Michalak,
  • Iwona Holka,
  • Łukasz Czaban,
  • Wioleta Bajda,
  • Grzegorz Czaban
  • Jerzy Czaban
  • oraz Ewaryst Kowalczyk
przeprowadzili jedyny i unikalny panel dyskusyjny pt. ,, 25 lat zamówień publicznych vs Nowe Prawo. Co przetrwa, a co zostanie zmienione w nowej ustawie?’’ Specjalnie dla naszych EduStrefowiczów , zostanie już w wkrótce opublikowane nagranie z tej pasjonującej dyskusji w naszej EduStrefie. W dalszej części naszego Zjazdu były prowadzone w duetach trenerskich wykłady poruszające kwestie elektronizacji ofert, postępowania o zamówienie publiczne oraz jak dobrze skonstruować umowy, aby wykonawca i zamawiający był zadowolony. ?

Konferencja zamówień publicznych – lubimy zaskakiwać

Nasza konferencja zamówień publicznych to nie tylko typowa sala szkoleniowa i tradycyjne materiały szkoleniowe. NIE, to nie był by ApexNet. Od zawsze staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych uczestników szkoleń, dlatego już drugi raz Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. zamówień publicznych odbywał się w jednym z magicznych miejsc Warszawy jakim jest Teatr Kamienica. Konferencja zamówień publicznych Dbamy oto aby, mówić o zamówieniach publicznych w nietuzinkowy sposób, dlatego kolejny raz zaprosiliśmy uczestników po zakończeniu wykładów, na spektakl organizowany w Teatrze Kamienica pt.,, 4 tony podłogi’’.  Bo każdy zasługuje na odrobinę relaksu?   Poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszego XXII Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych. Oczywiście zapraszamy na naszą kolejną edycję, która odbędzie się 23 kwietnia 2020.  A jeśli chcesz spotkać się z nami wcześniej, mamy ciekawą propozycję szkoleń pod kątem nowej ustawy organizowanych w całej Polsce. Konferencja zamówień publicznych Konferencja zamówień publicznychKonferencja zamówień publicznychKonferencja zamówień publicznychKonferencja zamówień publicznych WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH