Nowe szkolenia z Pzp w ApexNet!

Zamówienia publiczne, fundusze unijne, RODO, kadry i płace - w nowym kalendarzu szkoleń ApexNet każdy znajdzie coś dla siebie! Zmiany w ustawie Pzp wchodzą w życiu już za 500 dni, dlatego już teraz sprawdź, jakie nowe szkolenia przygotowaliśmy dla naszych stałych słuchaczy oraz nowych klientów. Sprawdź nasze nowe szkolenia z Pzp!

Nowe szkolenia z Pzp we wrześniu


W pierwszym, powakacyjnym miesiącu znajdziecie przede wszystkim nowy Temat Miesiąca, prowadzony jak zawsze przez Grzegorza i Łukasza Czabanów. Nasi eksperci podzielą się z Wami swoją wiedzą na temat zmian w Prawie zamówień publicznych obowiązkowych zarówno dla Zamawiających, jak i Wykonawców,  opowiedzą o błędach popełnianych przy szacowaniu wartości zamówień, a także wskażą praktyczne rozwiązania związane z wdrażaniem nowej ustawy w życie.

"27 pułapek w praktycznym stosowaniu ustawy Pzp - przyczyny, konsekwencje i gotowe rozwiązania problemów"

Eksperci opowiedzą o najważniejszych błędach i nieprawidłowościach, które mogą napotkać na swojej drodze osoby pracujące na co dzień w zamówieniach publicznych.

Szkolenie to zostanie przeprowadzone aż w ośmiu największych polskich miastach, m.in. w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu czy Krakowie.

Kliknij w link i sprawdź nowy Temat Miesiąca ApexNet!


Charakterystyka platform zakupowych


Spektakularna nowością w naszym kalendarzu jest również szkolenie dotyczące elektronizacji zamówień publicznych w praktyce, podczas którego trener przedstawia charakterystykę platform zakupowych wraz z prezentacją ich funkcjonalności.

Jest to gratka w szczególności dla Zamawiających, którzy podczas tego spotkania zyskają wiedzę na temat nowych możliwości otrzymując często nieoczywiste narzędzia do rozwiązywania ich problemów.

Dowiedz się więcej klikając w link do tego wydarzenia


Grzegorz Czaban na straży nowej ustawy


20 i 21 sierpnia 2019r. odbyło się posiedzenie Komisji Nadzwyczajnej ds. Deregulacji w sprawie rozpatrzenia rządowego projektu ustawy – Prawo zamówień publicznych, w której udział wziął pan Grzegorz Czaban - jeden z czołowych ekspertów w ApexNet.

Podczas szkolenia dotyczącego zasad i odpowiedzialności za przebieg postępowania przekaże on jego uczestnikom nową, zupełnie świeżą wiedzę oraz nauczy, jak otwierać oferty w elektronicznym przetargu w oparciu o  planowane zmiany w systemie zamówień publicznych wynikających z nowej ustawy Pzp!

Chcesz zapisać się na szkolenie z Grzegorzem Czabanem? Kliknij w link!


Prezent dla wszystkich uczestników szkoleń


Przypominamy, że w ramach udziału w szkoleniach ApexNet każdy z uczestników otrzymuje roczny dostęp do EduStrefy o wartości 499 zł!

Jest to miejsce, do którego dostęp mają wyłącznie uczestnicy szkoleń ApexNet, zapewniające opiekę merytoryczną z zakresu szkolenia, w którym brałeś udział.

Dostęp do EduStrefy otrzymasz automatycznie pierwszego dnia szkolenia – wyślemy do Ciebie maila z linkiem aktywacyjnym oraz hasłem dostępu. Wystarczy się zalogować i korzystać ze wszystkich bonusów, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy ?

WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH