Dokumenty w zamówieniach publicznych. Każdy specjalista przynajmniej raz miał z nimi problem

Dokumenty w postępowaniach PZP to prawdziwa zmora początkujących zamawiających.

Tymczasem każdy specjalista przynajmniej raz miał z nimi problem. Jak to zmienić? Zapraszamy na panel z udziałem ekspertki.

Iwona Holka, ekspertka zamówień publicznych, weźmie udział w XXI Zjeździe Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych. Pierwszą okazję, aby wysłuchać ekspertki, będą Państwo mieli już pierwszego dnia zjazdu, podczas panelu dyskusyjnego. Uczestnicy Zjazdu będą mogli wziąć udział w panelu indywidualnym ekspertki, dotyczącym dokumentów w postępowaniach o udzielenie zamówienia.

Dokumenty w zamówieniach publicznych spędziły sen z oczu niejednemu specjaliście ds. zamówień publicznych. SIWZ, ogłoszenia, regulaminy, dokumenty dotyczące RODO – nie tylko początkujący zamawiający mają problemy z dokumentacją. I to na każdym etapie przygotowania i przeprowadzania zamówienia publicznego!

W trakcie spotkania Postać i forma dokumentów składanych w postępowaniach o udzielenie zamówienia (z uwzględnieniem projektowanej, nowej ustawy Pzp ), ekspertka omówi temat w świetle nadchodzących zmian w Prawie. Zachęcamy uczestników do aktywnej dyskusji oraz zadawania pytań w trakcie panelu.

Zobacz zapowiedź wystąpienia eksperta poniżej.

Sylwetka eksperta

Iwona Holka - Były członek KIO. Prawnik, trener i doradca w zakresie zamówień publicznych. Posiada praktyczne doświadczenie m.in. w: opracowywaniu dokumentacji przetargowych, sporządzaniu odwołań i reprezentacji przed KIO. Brała udział w wielu projektach, również współfinansowanych ze środków UE, koordynowała prace związane z zamówieniami publicznymi.

Ma wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień publicznych, zarówno po stronie Zamawiającego, jak i Wykonawcy. Prowadzi konsultacje i doradztwo z dziedziny zamówień publicznych, a także szkolenia. Współpracowała m.in. z Gazetą Prawną.

Kiedy odbędą się punkty programu ekspertki?

Zapraszamy na panel indywidualny Iwony Holki podczas XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych w Warszawie. Posłuchaj ekspertki 11 kwietnia na panelu dyskusyjnym oraz 12 kwietnia na panelu indywidualnym:

11:00 - 12:15 - Panel indywidualny: Postać i forma dokumentów składanych w postępowaniach o udzielenie zamówienia (z uwzględnieniem projektowanej, nowej ustawy Pzp)

Wyzwania związane z nowym Prawem zamówień publicznych

Od kiedy znowelizowano Prawo zamówień publicznych w 2016 r., zarówno wykonawcy jak i zamawiający rozpoczęli zmagania z wdrażaniem rozwiązań pozwalających na wszczęcie i przeprowadzenie pełnego postępowania w sposób elektroniczny. Lata 2018 i 2019 są równie przełomowe dla zamówień publicznych.

Dlatego tematem przewodnim XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych jest elektronizacja zamówień publicznych w świetle najnowszego orzecznictwa oraz planowanych zmian.

Przeczytaj nasz poprzedni tekst Co będą robić eksperci zamówień publicznych w Teatrze Kamienica? WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH