Problemy z podpisem elektronicznym? Przyjdź na panel eksperta

Problemy z podpisem elektronicznym? Przyjdź na panel eksperta

Uczestnicy XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych  mieli okazję wysłuchać prelekcji Łukasza Czabana, specjalisty na polu zamówień publicznych.
Ekspert wziął udział w panelu dyskusyjnym oraz poprowadził własny panel dotyczący kwalifikowanego podpisu elektronicznego. To szkolenie o podpisie elektronicznym pozwoliło rozwiać wątpliwości i problemy z nim związane!


W trakcie spotkania Kwalifikowany podpis elektroniczny w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, ekspert omówił temat podpisu elektronicznego oraz wyzwań związanych z jego użyciem. Zachęcamy uczestników do dyskusji z ekspertem, zwłaszcza w kontekście ostatnich wyroków KIO czy planowanych zmian w elektronizacji.


Zobacz zapowiedź wystąpienia eksperta poniżej.


Sylwetka eksperta szkolenia o podpisie elektronicznym

Łukasz Czaban - Trener zamówień publicznych od 2004 roku, na koncie: setki szkoleń, tysiące godzin wykładowych z zamówień publicznych. W latach 2008-2009 uczestnik obrad Komisji Gospodarki nad nowelizacją ustawy – autor poprawki.


Prowadził autorskie wykłady w na Podyplomowych Studiach Zamówień Publicznych w Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach, Studium Zamówień Publicznych oraz Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego organizowanego przez ApexNet.

Gdzie można było wysłuchać wykładu?

Panel indywidualny Łukasza Czabana odbył się podczas XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych w Warszawie.
Posłuchać można było eksperta 11 kwietnia na panelu dyskusyjnym oraz 12 kwietnia na panelu indywidualnym:


13:00 - 14:00 - Panel indywidualny: Kwalifikowany podpis elektroniczny w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego

Wyzwania związane z nowym Prawem zamówień publicznych

Od kiedy znowelizowano Prawo zamówień publicznych w 2016 r., zarówno wykonawcy jak i zamawiający rozpoczęli zmagania z wdrażaniem rozwiązań pozwalających na wszczęcie i przeprowadzenie pełnego postępowania w sposób elektroniczny. Lata 2018 i 2019 są równie przełomowe dla zamówień publicznych.


Dlatego tematem przewodnim XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych była elektronizacja zamówień publicznych w świetle najnowszego orzecznictwa oraz planowanych zmian.


Przeczytaj nasz poprzedni tekst Co będą robić eksperci zamówień publicznych w Teatrze Kamienica?

Oprócz tego szkolenia o zamówieniach publicznych znajdziesz także inny temat - podpis elektroniczny a pełnomocnictwo.

WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH