Problemy z podpisem elektronicznym? Przyjdź na panel eksperta

Problemy z podpisem elektronicznym? Przyjdź na panel eksperta

Uczestnicy XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będą mieli okazję wysłuchać prelekcji Łukasza Czabana, specjalisty na polu zamówień publicznych. Ekspert weźmie udział w panelu dyskusyjnym oraz poprowadzi własny panel dotyczący kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

W trakcie spotkania Kwalifikowany podpis elektroniczny w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, ekspert omówi temat podpisu elektronicznego oraz wyzwań związanych z jego użyciem. Zachęcamy uczestników do dyskusji z ekspertem, zwłaszcza w kontekście ostatnich wyroków KIO czy planowanych zmian w elektronizacji.

Zobacz zapowiedź wystąpienia eksperta poniżej.

Sylwetka eksperta

Łukasz Czaban - Trener zamówień publicznych od 2004 roku, na koncie: setki szkoleń, tysiące godzin wykładowych z zamówień publicznych. W latach 2008-2009 uczestnik obrad Komisji Gospodarki nad nowelizacją ustawy – autor poprawki.

Prowadził autorskie wykłady w na Podyplomowych Studiach Zamówień Publicznych w Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach, Studium Zamówień Publicznych oraz Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego organizowanego przez ApexNet.

Gdzie wysłuchać wykładu?

Zapraszamy na panel indywidualny Łukasza Czabana podczas XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych w Warszawie. Posłuchaj eksperta 11 kwietnia na panelu dyskusyjnym oraz 12 kwietnia na panelu indywidualnym:

13:00 - 14:00 - Panel indywidualny: Kwalifikowany podpis elektroniczny w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego

Wyzwania związane z nowym Prawem zamówień publicznych

Od kiedy znowelizowano Prawo zamówień publicznych w 2016 r., zarówno wykonawcy jak i zamawiający rozpoczęli zmagania z wdrażaniem rozwiązań pozwalających na wszczęcie i przeprowadzenie pełnego postępowania w sposób elektroniczny. Lata 2018 i 2019 są równie przełomowe dla zamówień publicznych.

Dlatego tematem przewodnim XXI Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych jest elektronizacja zamówień publicznych w świetle najnowszego orzecznictwa oraz planowanych zmian.

Przeczytaj nasz poprzedni tekst Co będą robić eksperci zamówień publicznych w Teatrze Kamienica? WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH