Start > Szkolenia otwarte > Zamówienia publiczne

SZKOLENIA OTWARTE

Pakiet szkoleń 20 000

TEMAT

Pakiet szkoleń 20 000

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wybierz Pakiet 20000, czyli pakiet szkoleniowy, dzięki któremu dobierzesz zestaw szkoleń zapewniający Ci kompleksową wiedzę na wybranym przez Ciebie poziomie zaawansowania.

Kup pakiet za 20000 zł, wybierz szkolenia do wartości pakietu, a dodatkowo bezpłatnie otrzymasz wybrane przez Ciebie szkolenie wideo (dostępne od ręki), a także dowolne szkolenie online. Każde o wartości 1099 zł. Ale to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo otrzymasz zaproszenie do udziału w Zjeździe Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, który odbędzie się 15.11.2024 r. w Warszawie! Wartość zaproszenia to 799 zł netto.

Dostosuj pakiet do swoich indywidualnych potrzeb, wybierajac z szerokiej gamy ponad 60 dostępnych tematów i 3 możliwych form uczestnictwa - online, stacjonarnie lub w formie szkolenia wideo (szkolenia dostępne od ręki).

Czas na wykorzystanie pakietu masz aż do końca marca 2025 roku!

Pamiętaj, że ze szkoleń w ramach pakietu możesz korzystać samodzielnie lub umożliwić zapis innym osobom w ramach instytucji - decyzja jest po Twojej stronie.

Pakiet 20000 to świetna możliwość zabezpieczenia budżetu szkoleniowego - dodatkowo pamiętaj, że po zgodę na pakiet idziesz raz, a nie osobno na każde szkolenie :)

W ramach pakietu możesz wybrać nie tylko szkolenia z zakresu zamówień publicznych lecz także z zakresu: sygnaliści, KSEF, administracja (e-doręczenia) oraz cyberbezpieczeństwo.

Zainteresowany? Kup teraz lub daj znać na szkolenia@apexnet.pl, a opowiemy Ci więcej!

 

* Liczba pakietów ograniczona.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Miejsce Termin Trener Cena
WYBIERZ SAM, WYBIERZ SAM! To Ty wybierasz trenera! 20000.00 zł netto + 23% VAT

KONTAKT

MASZ PYTANIA?
Napisz szkolenia@apexnet.pl lub zadzwoń na (22)2058900