Start > Trenerzy > Damian Michalak

Trenerzy

Damian Michalak

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Właściciel kancelarii prawniczej, doświadczony doradca i szkoleniowiec. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców i podmiotów z sektora publicznego.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z udzielaniem i realizacją zamówień publicznych oraz współpracą prywatnych inwestorów z sektorem publicznym. Wspiera zamawiających w organizacji procedur zakupowych (w tym finansowanych z zewnętrznych źródeł), a wykonawców w skutecznym ubieganiu się o zamówienia publiczne i kontrakty PPP, w tym przed Krajową Izbą Odwoławczą. Obsługuje na stałe przedsiębiorców startujących w przetargach pomagając im zarówno na etapie proceduralnym, jak i w toku realizacji kontraktów o zamówienia publiczne. Doświadczony pełnomocnik przed KIO.

Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych „Zamówienia publiczne i partnerstwo publiczno-prywatne” na dwóch uczelniach publicznych.

Ekspert prawny organizacji dwóch organizacji promującej idee nowoczesnego samorządu terytorialnego. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na autorskim blogu prawniczym „Wygraj w KIO”.

Edukacja

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UKSW, ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu funduszy UE.

Zadaj pytanie

Publikacje

Autor wielu artykułów i komentarzy z zakresu prawa zamówień publicznych i partnerstwa publiczno-prywatnego (Dziennik Gazeta Prawna, Zamówienia Publiczne. Doradca, Vademecum Zamówień Publicznych, Inwestycje Publiczne, Portal Samorządowy).

Autor pierwszej na polskim rynku wydawniczym praktycznej publikacji „Partnerstwo publiczno-prywatne w modelu koncesyjnym – wybrane zagadnienia praktyczne” (wyd. Wolters Kluwer, data publikacji: luty 2015 r.)

Referencje

Szkolenie szalenie ciekawe, oparte na przykładach praktycznych, a nie tylko teorii. Trener odpowiadał na każde zadane pytanie w sposób wyczerpujący, konkretny, trener bardzo komunikatywny.
Teresa Kwiatkowska uczestniczka szkolenia Wielość podmiotów po stronie Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
Przesympatyczny i kompetentny ekspert- szczegółowo omawia kwestie, zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Do tego prowadzi szkolenie w bardzo ciekawy i dowcipny sposób- nikt nie przysypia , dużo dyskusji. Bardzo dobre szkolenie, dziękuję.
Dorota Wisła uczestniczka szkolenia Prawo cywilne w zamówieniach publicznych.
Dobry ekspert. Duża wiedza. Mnóstwo przykładów. Szybka reakcja na niekiedy trudne pytania uczestników. Zdecydowanie polecam
Aleksandra Ściborska uczestniczka szkolenia Prawo cywilne w zamówieniach publicznych
Wybitna znajomość rzeczy, przyjazny język przekazu, wysoka kultura osobista, nienaganny wygląd trenera- p.Łukasza Czabana, który sprawił, że nie boję się zaglądać do tekstu ustawy, korygował niewłaściwe nawyki lub praktyki, zmieniał sposób myślenia, zachęcał do odwagi przy realizacji zamówień. Bardzo polecam
Krystyna Flaczyk uczestniczka szkolenia Certyfikowany Kurs Zamówień Publicznych dla Początkujących

Newsletter

Zapisz się na bezpłątny newsletter ApexNet, a otrzymasz:

  •  Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  •  Powiadomienia o bezpłatnych materiałach merytorycznych
  •  Informacje o akcjach specjalnych i nadchodzących szkoleniach