Start > Trenerzy > Ewa Wiktorowska

Trenerzy

Ewa Wiktorowska

Wieloletni praktyk i dydaktyk z dziedziny prawa zamówień publicznych.

Były trener zamówień publicznych z listy Prezesa UZP.

Wieloletni pracownik administracji samorządowej i rządowej. Specjalista w zakresie organizacji procesu budowlanego, członek Mazowieckiej Izby Budownictwa. Były arbiter z listy Prezesa UZP. Członek, założyciel, obecnie Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. Przedstawiciel Krajowej Izby Gospodarczej na posiedzeniach komisji sejmowej ds. zmian ustawy Prawo zamówień publicznych. Autor wielu publikacji z zakresu zamówień publicznych zamieszczanych w poradnikach i w prasie zamówieniowej. Konsultant studiów wykonalności i audytu projektów unijnych. Specjalistka w sprawach zamówień publicznych na roboty budowlane, doradca i praktyk.

Edukacja

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej, wieloletni praktyk i dydaktyk z dziedziny prawa zamówień publicznych.

Zadaj pytanie

Doświadczenie

Wieloletni pracownik administracji samorządowej i rządowej. Specjalista w zakresie organizacji procesu budowlanego, członek Mazowieckiej Izby Budownictwa. Były Arbiter z listy Prezesa UZP. Członek, założyciel, obecnie Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. Przedstawiciel Krajowej Izby Gospodarczej na posiedzeniach komisji sejmowej ds. zmian ustawy Prawo zamówień publicznych. Autor wielu publikacji z zakresu zamówień publicznych zamieszczanych w poradnikach i w prasie zamówieniowej. Konsultant studiów wykonalności i audytu projektów unijnych. Specjalistka w sprawach zamówień publicznych na roboty budowlane, doradca i praktyk.

Publikacje

Autor wielu publikacji z zakresu zamówień publicznych zamieszczanych w poradnikach i w prasie zamówieniowej. Konsultant studiów wykonalności i audytu projektów unijnych. Specjalistka w sprawach zamówień publicznych na roboty budowlane, doradca i praktyk.

Referencje

W ostatnim czasie prowadził szkolenia w takich instytucjach jak:

  • Politechnika Łódzka
  • Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
  • Jednostka Wojskowa 4219
  • Starostwo Powiatowe w Legionowie
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
  • Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Listy referencyjne otrzymane od klientów udostępniane są na życzenie.

Szkolenie na wysokim poziomie dzięki trenerowi- p. Ewie Wiktorowskiej. Przekazana wiedza pogłębiona przykładami, orzecznictwem oraz komentarzem „co nas czeka?”. Wszystko, co usłyszałam- wykorzystam w pracy.
Katarzyna Derdzikowska uczestniczka szkolenia Zamówienia Publiczne na prace projektowe i roboty budowlane po nowelizacji ustawy
Szkolenie bardzo dobre, prowadzone profesjonalnie przez Panią Ewę Wiktorowską, która jest świetnym praktykiem i „kopalnią wiedzy fachowej”. Trudne problemy omawiane są zrozumiale z przytaczaniem przykładów z różnych postępowań, w których wyroki wydawały KIO i sądy.
Maria Ligowska- Ambroziak uczestniczka szkolenia Zamówienia Publiczne na prace projektowe i roboty budowlane po nowelizacji ustawy
Szkolenie o bardzo wysokim poziomie merytorycznym, co bezsprzecznie związane jest z wysokimi kwalifikacjami Wykładowcy. Szkolenie było prowadzone w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, oparty na przykładach i szeroko rozumianym orzecznictwie. Polecam.
Renata Prónkowska uczestniczka szkolenia Praktyka stosowania zp na dostawy i usługi IT
Wybitna znajomość rzeczy, przyjazny język przekazu, wysoka kultura osobista, nienaganny wygląd trenera- p.Łukasza Czabana, który sprawił, że nie boję się zaglądać do tekstu ustawy, korygował niewłaściwe nawyki lub praktyki, zmieniał sposób myślenia, zachęcał do odwagi przy realizacji zamówień. Bardzo polecam
Krystyna Flaczyk uczestniczka szkolenia Certyfikowany Kurs Zamówień Publicznych dla Początkujących

Newsletter

Zapisz się na bezpłątny newsletter ApexNet, a otrzymasz:

  •  Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  •  Powiadomienia o bezpłatnych materiałach merytorycznych
  •  Informacje o akcjach specjalnych i nadchodzących szkoleniach