Start > Trenerzy > Ewaryst Kowalczyk

Trenerzy

Ewaryst Kowalczyk

Doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji UZ, konsultant głównie w obszarze finansów publicznych i zamówień publicznych.

Prowadził szkolenia dla licznych instytucji, firm i organizacji na terenie całej Polski. Wykładowca z ogromną charyzmą, niezwykłym sposobem przekazywania wiedzy i komunikowaniem się z grupą uczestników szkolenia.

Edukacja

Doktor nauk prawnych, ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Wydział Prawa i Administracji. Stypendia:

 • Christian Albrecht Universitat in Kiel, Niemcy
 • Central European in Budapest, Węgry

Zadaj pytanie

Doświadczenie

Doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji UZ, konsultant głównie w obszarze finansów publicznych i zamówień publicznych. Prowadzi autorskie wykłady na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studium Zamówień Publicznych organizowanego przez ApexNet.

Prowadził szkolenia dla licznych instytucji, firm i organizacji na terenie całej Polski. Wykładowca z ogromną charyzmą, niezwykłym sposobem przekazywania wiedzy i komunikowaniem się z grupą uczestników szkolenia.

 

Publikacje

Autor książek i licznych artykułów w zakresie finansów publicznych, partnerstwa publiczno-prywatnego oraz kontroli finansowej, np.  „Przegląd czynów naruszenia dyscypliny finansów publicznych”, „Wewnętrzna kontrola finansowa w jednostce samorządu terytorialnego” oraz „Odpowiedzialność kierownika i głównego księgowego jednostki sektora finansów publicznych”.

Referencje

W ostatnim czasie prowadził szkolenia w takich instytucjach jak:

 • Politechnika Łódzka
 • Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
 • Jednostka Wojskowa 4219
 • Starostwo Powiatowe w Legionowie
 • Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Listy referencyjne otrzymane od klientów udostępniane są na życzenie.

Bardzo ciekawe ujęcie tematu, przybliżające uczestnikom tematykę udzielania zamówień w bardzo szerokiej perspektywie. Ciekawa forma przekazu wiedzy przez osobę prowadzącą. Dużo przykładów praktycznych wykorzystania wiedzy merytorycznej nabytej w trakcie szkolenia.
Jolanta Wojdera- 31 WOG Zbierz
Ciekawy temat szkolenia, prowadzący posiada ogromną wiedzę i bardzo dobrze ją przekazuje, praktyczne przykłady, szkolenia są dynamiczne.
Anna Grochal- MOW NFZ w Krakowie
Wykład Pana Ewarysta profesjonalny i wyczerpujący. Szkolenie prowadzone dynamicznie, ciekawie, poparte wieloma przykładami (cenne), wciągające uczestników do angażowania się, udzielana odpowiedzi (wyczerpujących) na pytania uczestników; rozwiązało wiele wątpliwości. Pełna satysfakcja :)
Beata Bagińska- ZGOK Sp. z o.o. w Olsztynie
Wybitna znajomość rzeczy, przyjazny język przekazu, wysoka kultura osobista, nienaganny wygląd trenera- p.Łukasza Czabana, który sprawił, że nie boję się zaglądać do tekstu ustawy, korygował niewłaściwe nawyki lub praktyki, zmieniał sposób myślenia, zachęcał do odwagi przy realizacji zamówień. Bardzo polecam
Krystyna Flaczyk uczestniczka szkolenia Certyfikowany Kurs Zamówień Publicznych dla Początkujących

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz:

 • Najnowsze informacje o zmianach w prawie
 • Prezenty i promocje na szkolenia
 • Bezpłatne materiały merytoryczne