Nowa ustawa Pzp – Jak zostać Specjalistą na 5+

Nowa ustawa Pzp już za 11 miesięcy! Dla jednych to jeszcze dużo czasu, a dla innych jakby to miało być już jutro!  Co zrobić, żeby być dobrze przygotowanym o każdej porze dnia i nocy? ? Co zrobić, aby czuć się bezpiecznie przed największą rewolucją zamówień publicznych? ApexNet przygotował specjalny pakiet, dedykowany dla uczestników świata zamówień publicznych!

NOWA USTAWA PZP - POZNAJ PAKIET SZKOLEŃ 5+

Pakiet Szkoleń 5+ został stworzony, abyś mógł zdobyć najważniejszą wiedzę o nowej ustawie Pzp, która wchodzi w życie już 1 stycznia 2021 roku. Kupując pełny pakiet pięciu szkoleń z nowej ustawy Pzp, to Ty decydujesz jakie szkolenia wybierasz z ofery ApexNet! Wybierz własną ścieżkę edukacji i zdecyduj, czy kupisz od razu pełny pakiet szkoleń, czy zdecydujesz się na zakup szkoleń oddzielnie. Możliwość korzystania ze szkoleń jest możliwa do 31 grudnia 2021 roku.

CO DA CI PAKIET 5+?

Będziesz gotowy na wejście w życie nowej ustawy Pzp i stosowanie jej w praktyce. Masz szanse dowolnie wybierać szkolenia i tworzyć ścieżkę edukacji dobraną samodzielnie. Możesz dowolnie wybierać tematy, trenerów i miasta z dostępnych w naszej ofercie. Każdy kto skorzysta z pakietu otrzyma DYPLOM SPECJALISTY NOWEJ USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA 5+, a także niespodziankę. Nowa ustawa Pzp
  • Szczegóły i regulamin znajdziesz TUTAJ
  • Nowa ustawa Pzp - to nie tylko zbór nowych zasad i norm, ale to wielkie zmiany w świecie przetargów! Dbając o wiedzę naszych klientów zapraszamy na szkolenia, które wprowadzą Cię bezpiecznie w nowe prawo :)
WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH