Elektronizacja w praktyce – szkolenie z platform zakupowych

W ostatnim wpisie na blogu poruszyliśmy w szerszej perspektywie jeden z najbardziej aktualnych tematów w zamówieniach publicznych, czyli jak skutecznie dokonać trafnego  wyboru odpowiedniej platformy zakupowej. Kliknij w link, aby dowiedzieć się, co na ten temat mówi nasz ekspert i trener, Iwona Holka. Dzisiejszy wpis będzie swoistym bonusem do poprzedniego, stając się jednocześnie zaproszeniem na merytoryczne spotkanie, jakim jest wyjątkowe szkolenie z platform zakupowych.

Szkolenie z platform zakupowych

Teorię mamy już za sobą, dziś więc skupimy się na praktyce. Obowiązkowa elektronizacja zamówień publicznych poniżej progów unijnych została przesunięta na początek 2021 roku - wtedy też mają już zniknąć wszystkie papierowe oferty i dokumenty. Warto do tego czasu przybliżyć sobie kwestie związane z planami Urzędu Zamówień Publicznych już teraz, aby w najbliższej przyszłości uniknąć podstawowych błędów, jakie mogą zostać popełnione przez Zamawiających. Szkolenie z platform zakupowych będzie strzałem w dziesiątkę!

Poznaj w praktyce możliwości e-platform!

Już 22 lipca 2019 r. rozpoczynamy szkolenie z platform zakupowych skupiające się na charakterystyce platform z omówieniem ich funkcjonalności. Nie samą teorią żyją Zamawiający, dlatego też podczas tego spotkania nasz ekspert na żywo zaloguje się do konkretnych platform do elektronicznych zamówień i wskaże, jak należy z nich korzystać. Jaką wiedzę dzięki temu zdobędziesz? Szkolenie z platform zakupowych

Jakie korzyści niesie za sobą udział w szkoleniu?

Przede wszystkich zweryfikujesz na własne oczy działanie największych platform do e-zamówień - z pomocą Iwony Holki* poznasz ich budowę od podszewki, a także dowiesz się, jakimi funkcjami się różnią, a jakie mają cechy wspólne. Platformy, o których mowa, to:
• miniPortal i e- puap
• eb2b
• Marketplanet: e - Zamawiający
• OpenNexus
• SmartPzp
• Pzp24 (logintrade) Szkolenie z platform zakupowych zostanie przeprowadzone na najwyższym poziomie merytorycznym. Prowadzący nauczy Cię poprawnego stosowania podpisu kwalifikowanego oraz omówi z Tobą ważną treść dokumentów elektronicznych, takich jak SIWZ tłumacząc na przykładach otwieranie podpisanych dokumentów w różnych formatach i z różnymi podpisami.

Zmiany w Prawie zamówień publicznych

Chciałbyś dowiedzieć się także,  jakie najważniejsze zmiany szykują się w Prawie zamówień publicznych? Wystarczy, że będziesz obecny na szkoleniu 22-23 lipca 2019 r. w Warszawie. Dowiesz się, jak będzie wyglądała elektronizacja zamówień publicznych w nowej ustawie oraz poznasz nowe orzecznictwo, dzięki czemu ustrzeżesz się błędów, problemów i zagrożeń wynikających np. ze złego wyboru platformy lub niedokładnego zapoznania się z jej funkcjami. Ekspert opowie uczestnikom również o kontrowersjach wokół wniesienia wadium oraz możliwościach i narzędziach, jakimi dysponują Zamawiający.
Elektronizacja zamówień publicznych w praktyce. Charakterystyka platform wraz z prezentacją ich funkcjonalności - 22-23 lipca 2019r., Warszawa, Atlas Tower. Zarezerwuj miejsce już teraz!

*Iwona Holka - były członek KIO. Prawnik, trener i doradca w zakresie zamówień publicznych. Posiada praktyczne doświadczenie m.in. w: opracowywaniu dokumentacji przetargowych, sporządzaniu odwołań i reprezentacji przed KIO. Brała udział w wielu projektach, również współfinansowanych ze środków UE, koordynowała prace związane z zamówieniami publicznymi. Ma doświadczenie w realizacji zamówień publicznych, zarówno po stronie Zamawiającego, jak i Wykonawcy. WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH