Start > Trenerzy > Iwona Holka

Trenerzy

Iwona Holka

 

 

 

Edukacja

Doktorantka Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Certyfikowany Trener Biznesu.

Zadaj pytanie

Doświadczenie

Od 17 lat z sukcesem wspiera klientów w procesach ubiegania się o zamówienia publiczne, a także przy realizacji zamówień. Ma za sobą dziesiątki rozpraw przed Krajową Izbą Odwoławczą i tysiące przeszkolonych uczestników.

Prowadzi również obsługę podmiotów zamawiających, co przekłada się na doświadczenie po obu stronach procedury przetargowej.

Członkini Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Biegła CBA. Wykładowca m.in. na SGH, INP PAN. Zaangażowana w kontrole beneficjentów wydatkujących środki pochodzące ze źródeł unijnych

Zwolenniczka zasady „lepszy przykład niż wykład” i prowadzenia szkoleń opartych o przykłady, najnowsze orzecznictwo i praktyczne rozwiązania problemów.

Posiada praktyczne doświadczenie m.in. w: opracowywaniu dokumentacji przetargowych, sporządzaniu odwołań i reprezentacji przed KIO. Brała udział w wielu projektach, również współfinansowanych ze środków UE, koordynowała prace związane z zamówieniami publicznymi.

Doświadczenie w realizacji zamówień publicznych, zarówno po stronie Zamawiającego, jak i Wykonawcy. Prowadzi konsultacje i doradztwo z dziedziny zamówień publicznych, a także szkolenia.
 

Publikacje

Jest autorką i współautorką wielu publikacji z zakresu zamówień publicznych oraz funduszy unijnych.
Współtwórca systemu przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym w Urzędzie Miejskim Wrocławia, a także autorka publikacji z zakresu zamówień publicznych.

 

Referencje

W ostatnim czasie prowadził szkolenia w takich instytucjach jak:

 • Powiatowy Zarząd Dróg w Nidzicy
 • Zarząd Komunikacji Miejskiej w Olsztynie
 • Zarząd Dróg Powiatowych w Szczytnie
 • Urząd Miasta w Mrągowie
 • Powiatowy Urząd Pracy w Olsztynie
 • Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie
   

Listy referencyjne otrzymane od klientów udostępniane są na życzenie.

Trener bardzo dobry, jasno wyraźnie przekazuje informacje. Odpowiada na każde zadane pytania. Ogólnie jestem zadowolona ze szkolenia. Dokładne precyzowanie odpowiedzi.
Iwona Olszewska- Sąd Rejonowy w Legionowie
Szkolenie prowadzone czytelnie, bardzo duża ilość przykładów z orzecznictwa i z życia wziętych.
Mirosław Czajka- Instytut Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka
Doskonałe podejście trenera do pytań indywidualnych, wyczerpujące odpowiedzi poparte doświadczeniem, elastyczne podejście do czasu szkolenia, ale utrzymywanie dyscypliny względem prezentowania informacji . Gorąco polecam
Joanna Grocka- MJWPU
Wybitna znajomość rzeczy, przyjazny język przekazu, wysoka kultura osobista, nienaganny wygląd trenera- p.Łukasza Czabana, który sprawił, że nie boję się zaglądać do tekstu ustawy, korygował niewłaściwe nawyki lub praktyki, zmieniał sposób myślenia, zachęcał do odwagi przy realizacji zamówień. Bardzo polecam
Krystyna Flaczyk uczestniczka szkolenia Certyfikowany Kurs Zamówień Publicznych dla Początkujących

Newsletter

Zapisz się na bezpłątny newsletter ApexNet, a otrzymasz:

 •  Najnowsze informacje o zmianach w prawie
 •  Powiadomienia o bezpłatnych materiałach merytorycznych
 •  Informacje o akcjach specjalnych i nadchodzących szkoleniach