Zamówienia publiczne dla początkujących – Witaj w naszym świecie!

Zamówienia publiczne dla początkujących osób mogą wydawać się nie do końca jasne i zrozumiałe. Szczególnie wtedy kiedy wchodzi w życie nowa ustawa Prawo zamówień publicznych i trzeba się pogodzić, że czekają nas wielkie wielkie zmiany ?.

Zamówienia publiczne dla początkujących – Witaj w naszym świecie!

Zamówienia publiczne dla początkujących, co zrobić aby było łatwiej? Otóż jeśli jesteś raczkującą osobą w świecie zamówień publicznych to nasz zespół ApexNet pokaże Ci, jak skutecznie opanować tematykę, jakże specyficznego prawa jakim są zamówienia publiczne.

Zamówienia publiczne dla początkujących - 3 KLUCZOWE RADY:

  • Po pierwsze: zapisz się na szkolenie typu  – ,,zamówienia publiczne dla początkujących’’, nic tak nie ułatwia wiedzy jak spotkanie z najwyżej klasy ekspertem, który wprowadzi Cię w problematykę zamówień publicznych.
  • Po drugie: W dzisiejszych czasach mamy dostęp do szerokiej bazy wiedzy z zakresu zp, koniecznie przeczytaj najnowsze artykuły; książki; przeglądaj forum wiedzy o zp, oglądaj szkolenia on-line itp. tak, aby być na bieżąco z trendami w zamówieniach publicznych
  • Po trzecie: Doskonałym źródłem tego co się dzieje w zamówieniach jest nasza platforma EduStrefa: miejsce gdzie znajdziesz szereg materiałów związanych z zp, masz możliwość skonsultować się z naszymi ekspertami oraz kiedy tylko chcesz możesz czytać i czytać najnowszą ustawę Pzp i zdobywać certyfikaty za swoją wiedzę! Sprawdź nas? >>

Zamówienia Publiczne dla początkujących – od zera do bohatera?

W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz szkolenie pt. ,,Zamówienia Publiczne dla początkujących’’. Jeśli chcesz zostać Mistrzem zamówień publicznych i przekonać się, że po spotkaniu z naszymi trenerami, również możesz poczuć się jak ekspert, przyjdź i przekonaj się, że dzielimy się naszą wiedzą na najwyższym poziomie. Poniżej opinie o naszym szkoleniu ,,Zamówienia Publiczne dla początkujących’’ z najlepszym trenerem Jerzym Czabanem.
  • ,, Jako osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z zamówieniami publicznymi na tym szkoleniu otrzymałam komplet wiedzy dla początkującego oraz szereg uwag jak rozwiązywać pewne problemy, na co zwracać uwagę przy przygotowaniu zamówienia.’’ Anna Rokicka-Ciasnocha - IMiGW PiB
  •  ,,Szkolenie przeprowadzone z najwyższą starannością. Prowadzący fachowiec na mega poziomie.'' Marlena Mućka - SPZOZ w Łukowie
  • ,,Rekomenduję w 100% szkolenie z zakresu zp. Pełen profesjonalizm. Ciekawe przykłady ( łatwe) do zapamiętania słuchaczowi. Najlepsze szkolenie na jakim byłam. Z przyjemnością będę zachęcać innych do uczestnictwa w szkoleniach p. Jerzego Czabana.,, Jowita Leszcz - Gmina Miasto Terespol
Zamówienia publiczne dla początkujących – Witaj w naszym świecie!   Bardzo cieszą nas takie opinie i dodają jeszcze więcej energii do pracy dla Was ? Szkolimy w całej Polsce z tematu ,,Zamówienia Publiczne dla początkujących’’, to Ty decydujesz gdzie chcesz się z nami spotkać. Zapraszamy na nasze szkolenia, które będą dobrą okazją do zapoznania się z nową ustawą Pzp.   WYBIERZ SZKOLENIE Z ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH