Start > Szkolenia otwarte > Kadry i Płace > Ocena, rozliczanie i...

SZKOLENIA OTWARTE

TEMAT

Ocena, rozliczanie i kontrola projektów wynagrodzeniowych finansowanych

ze środków pomocy technicznej PO IR

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Ekspert w 9 krokach szczegółowo przedstawi jak wygląda rozliczanie i kontrola projektów wynagrodzeniowych finansowanych ze środków pomocy technicznej PO IR.

Na szkoleniu dowiesz się min.:

 • O ogólnych zasadach kwalifikowania wydatków osobowych w projektach pomocy technicznej (PT) z Wytycznymi
 • Jak sprawdzać wnioski o płatność beneficjentów w ramach projektów współfinansowanych ze środków pomocy technicznej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020 w zakresie wynagrodzeń pracowników (zw. dalej: „Wnioski PT”).

 

TRENER

Halina Kędziora

Doradca podatkowy - członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Jest właścicielem biura usług księgowych i doradztwa podatkowego od 1994 r.

Liczba przeprowadzonych szkolen: 500
Liczba opinii o trenerze: 0

Prowadzenie księgowości projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Monitorowanie i kontrola projektów unijnych, szkolenia z zakresu zasad funkcjonowania, rozliczania i kontroli projektów unijnych. Zagadnienia finansowe i podatkowe, zarządzanie finansami firm, doradztwo księgowe i podatkowe dla firm.

 


 

 

PROGRAM

 1. Ogólne zasady kwalifikowania wydatków osobowych w projektach pomocy technicznej (PT) zgodnie z Wytycznymi w zakresie wykorzystania środków pomocy technicznej na lata 2014-2020 (zw. dalej: „Wytyczne PT”), w tym omówienie kwalifikowalności poszczególnych składników wynagrodzeń.
 2. Jak sprawdzać wnioski o płatność beneficjentów w ramach projektów współfinansowanych ze środków pomocy technicznej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020 w zakresie wynagrodzeń pracowników (zw. dalej: „Wnioski PT”).
 3. Zasady/przepisy dot. naliczania składek na ubezpieczenie społeczne, zdrowotne i zaliczek na podatek - wysokości składek, zwolnienia itp. oraz ich kwalifikowalność zgodnie z Wytycznymi PT.
 4. Zasady/przepisy dot. obliczania ekwiwalentu za urlop – termin naliczania, termin wypłaty, przedawnienie oraz jego kwalifikowalność, zgodnie z Wytycznymi PT.

 

 1. Zasady/przepisy dot. naliczania wynagrodzenia za nadgodziny oraz jego kwalifikowalność zgodnie z Wytycznymi PT.
 2. Przyznawanie dodatków za dodatkowe zadania a zadania wynikające z opisu stanowiska w kontekście kwalifikowalności zgodnie z Wytycznymi PT.
 3. Dokumentacja kadrowa i księgowa w projektach współfinansowanych ze środków pomocy technicznej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020w świetle rozliczania i kontroli projektów PT na wynagrodzenia pracowników.
 4. Przykładowe błędy w rozliczaniu wynagrodzeń w projektach PT.
 5. Korekty związane z niewłaściwym rozliczaniem wynagrodzeń w projektach PT.


 

 

OPINIE

Szkolenia organizowane przez firmą ApexNet od lat są gwarancją dobrej jakości i merytorycznej treści. Prowadzący szkolenia są zawsze merytorycznie przygotowani i w przystępny sposób przekazują swoją wiedzę

Piotr Radecki - DOM POMOCY SPOŁECZNEJ GOŁUSZYCE

zkolenia firmy ApexNet są dla mnie jednymi z najlepszych na tym rynku. Szkolący na wysokim poziomie, bardzo duża wiedza z zakresu zamówień, wysoka kultura oraz umiejętność prowadzenia szkolenia (uczestnik "nie zasypia")

Lucyna Janowska - AQUANET S.A.

CENA ZAWIERA

 • Dostęp do EduStrefy

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

 • Szkolenie w godzinach 9:30-15:30

 • Lunch i poczęstunki w przerwach

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Miejsce Termin Trener Cena
WARSZAWA, ATLAS TOWER 27 maja 2022 Halina Kędziora 940.00 zł netto + 23% VAT
Dlaczego warto zgłosić się online?
+ oszczędzasz czas - to tylko 2 minuty!
+ potwierdzenie wyślemy od razu na Twój e-mail
+ po zgłoszeniu pobierzesz kopię swojego zgłoszenia

KONTAKT

MASZ PYTANIA?
Napisz agnieszka.adamczyk@apexnet.pl lub zadzwoń na (22)2058905