Szkolenia Zamówienia publiczne Wrocław

Podmioty publiczne są zobowiązane do zawierania umów z pozostałymi podmiotami z uwzględnieniem specjalnych procedur. Sposób sporządzania dokumentacji oraz realizacja zadań są ściśle regulowane przez przepisy prawa, które jasno precyzują zasady zamówień publicznych. Osoby, które rozpoczynają pracę w sektorze zamówień publicznych, muszą zapoznać się z szczegółowymi zasadami obowiązującymi na tym stanowisku. Nasze szkolenia z zamówień publicznych we Wrocławiu zawierają wszystkie niezbędne elementy, które są potrzebne do rozpoczęcia pracy w sektorze publicznym.

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz:

  • Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  • Prezenty i promocje na szkolenia
  • Bezpłatne materiały merytoryczne

Szkolenia z zamówień publicznych – Wrocław

Nasza oferta obejmuje przygotowanie uczestników do pełnienia funkcji urzędnika administracji publicznej, powołanego do zarządzania zamówieniami publicznymi. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniowców, którzy poruszają najważniejsze kwestie związane z zawieraniem umów i sporządzaniem dokumentacji. Szkolenia z zamówień publicznych we Wrocławiu dostosowane są do potrzeb uczestników, a ich program zawiera szczegółowe omówienie zmian w przepisach prawa. Biorąc udział w kursie, słuchacze otrzymują:

Podczas kursu uczestnicy mogą również zgłaszać swoje problemy, które napotykają w pracy. Wykładowcy starają się rozwikłać wszelkie wątpliwości i szerzej omówić wybraną tematykę w trakcie zajęć.

Szkolenia zamówienia publiczne – połączenie praktyki i teorii

Program zajęć obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące obsługi zamówień w różnych sektorach publicznych. Wykładowcy skupiają się na tym, aby w sposób praktyczny wyjaśnić wszystkie problematyczne kwestie, z którymi można się spotkać w pracy. Szkolenia dotyczące zamówień publicznych we Wrocławiu skierowane są przede wszystkim do osób początkujących, jednak stanowią także uzupełnienie dotychczasowej wiedzy z zakresu obsługi zamówień. Po ukończonym kursie uczestnik będzie dobrze przygotowany do pełnienia funkcji urzędnika delegowanego do wykonywania pracy z zakresu zamówień publicznych.