Notice: Undefined index: poczatkujacy in /home/klient.dhosting.pl/apexnet/apexnet.com.pl/public_html/website/home/v_home.php on line 1151

Notice: Undefined index: poczatkujacy in /home/klient.dhosting.pl/apexnet/apexnet.com.pl/public_html/website/home/v_home.php on line 1484
Nowa ustawa Prawo Zamówień Publicznych. Zmiany w PZP | firma szkoleniowa ApexNet

Nowa ustawa PZP - szkolenia otwarte

Lokalizacja Wybierz miasto
 
  

TEMAT

TERMIN

GWARANCJA

MIASTO
FILTRUJ

11 konkretów dla praktyków zamówień publicznych - intensywny letni kurs - intensywny letni kurs

11 konkretów dla praktyków zamówień publicznych - intensywny letni kurs

Zamówienia publiczne dla początkujących.

Zamówienia publiczne dla początkujących.

Maraton Prawa zamówień publicznych  - kurs doskonalący wdrażanie zmian w praktyce - kurs doskonalący wdrażanie zmian w praktyce

Maraton Prawa zamówień publicznych - kurs doskonalący wdrażanie zmian w praktyce

Zamówienia publiczne na roboty budowlane - od planu do odbioru, na zamówienia małe i duże. - od planu do odbioru, na zamówienia małe i duże

Zamówienia publiczne na roboty budowlane - od planu do odbioru, na zamówienia małe i duże.

Kompleksowa umowa - czyli jak skonstruować zapisy, żeby zapewnić bezpieczną i efektywną realizację zamówienia publicznego. - czyli jak skonstruować zapisy, żeby zapewnić bezpieczną i efektywną realizację zamówienia publicznego.

Kompleksowa umowa - czyli jak skonstruować zapisy, żeby zapewnić bezpieczną i efektywną realizację zamówienia publicznego.

Zamówienia publiczne dla kontrolerów - jak skutecznie, zgodnie z prawem i w praktyce przeprowadzać kontrole postępowań. - jak skutecznie, zgodnie z prawem i w praktyce przeprowadzać kontrole postępowań.

Zamówienia publiczne dla kontrolerów - jak skutecznie, zgodnie z prawem i w praktyce przeprowadzać kontrole postępowań.

Kompleksowy kurs dla pracowników merytorycznych. Najważniejsze zadania i odpowiedzialność w udzielaniu i realizacji zamówień z uwzględnieniem procesu zakupowego. Najważniejsze zadania i odpowiedzialność w udzielaniu i realizacji zamówień z uwzględnieniem procesu zakupowego.

Kompleksowy kurs dla pracowników merytorycznych. Najważniejsze zadania i odpowiedzialność w udzielaniu i realizacji zamówień z uwzględnieniem procesu zakupowego.

Studium Zamówień Publicznych

Studium Zamówień Publicznych

Intensywny kurs zamówień publicznych w praktyce - od ogłoszenia postępowania do raportu z realizacji zamówienia na podstawie ćwiczeń, case studies i orzecznictwa od ogłoszenia postępowania do raportu z realizacji zamówienia na podstawie ćwiczeń, case studies i orzecznictwa

Intensywny kurs zamówień publicznych w praktyce - od ogłoszenia postępowania do raportu z realizacji zamówienia na podstawie ćwiczeń, case studies i orzecznictwa

[BEZ NOCLEGU]Intensywny kurs zamówień publicznych w praktyce - od ogłoszenia postępowania do raportu z realizacji zamówienia na podstawie ćwiczeń, case studies i orzecznictwa. od ogłoszenia postępowania do raportu z realizacji zamówienia na podstawie ćwiczeń, case studies i orzecznictwa.

[BEZ NOCLEGU]Intensywny kurs zamówień publicznych w praktyce - od ogłoszenia postępowania do raportu z realizacji zamówienia na podstawie ćwiczeń, case studies i orzecznictwa.

MASTER PZP - kurs Prawa zamówień publicznych z licencją ApexNet. - kurs Prawa zamówień publicznych z licencją ApexNet

MASTER PZP - kurs Prawa zamówień publicznych z licencją ApexNet.

Master eNotices2 - kurs praktyczny kurs praktyczny

Master eNotices2 - kurs praktyczny

Szkolenie: nowa ustawa PZP

Ustawa Prawo zamówień publicznych jest wyjątkowo ważnym aktem prawnym, którego zapisy mają wpływ zarówno na funkcjonowanie jednostek administracji państwowej oraz samorządowej, jak i firm prywatnych. To podstawowe przepisy, które decydują o przebiegu postępowania przetargowego.

Firma, która chce skutecznie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego, musi sprostać wszystkim wymogom, jakie stawia nowa ustawa PZP. Szkolenia pozwalają się z nimi zapoznać – zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Zapisz się na nie, korzystając ze wsparcia ApexNet!

Nowa ustawa Prawo zamówień publicznych – szkolenie otwarte czy zamknięte?

Już niedługo wejdzie w życie kolejna nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych. Szkolenie jest zatem nieodzowne, aby uzyskać wszystkie informacje o tym, jakie są jej konsekwencje dla przedsiębiorców. Dlatego na naszych szkoleniach podejmujemy kluczowe zagadnienia, kładąc nacisk na praktyczne aspekty. Ich tematyka to m.in.:

  • porównanie starych i nowych przepisów ze wskazaniem na najważniejsze dla firm zmiany w wymaganiach,
  • obsługa zamówień o wartości do 130 tys. zł,
  • zasady składania ofert przez wykonawców,
  • zamówienia poniżej i powyżej progów unijnych,
  • zamówienia sektorowe, zwłaszcza związane z robotami budowlanymi.

Powyższe zagadnienia są tematami szkoleń otwartych z zakresu nowej ustawy PZP. Są one organizowane w miastach na terenie całej Polski, jak również w systemie online.

Potrzebne Ci spersonalizowane szkolenie? Nowa ustawa PZP interesuje Cię pod określonym kątem? Jeśli tak, skontaktuj się z naszymi doradcami, aby zorganizować spotkanie zamknięte. Zostanie przygotowane w ścisłej zgodności z potrzebami Twojej firmy – tak, abyś mógł „wycisnąć” maksimum korzyści.

Wszystkie szkolenia z zakresu nowej ustawy PZP są prowadzone przez ekspertów, którzy łączą wiedzę teoretyczną z praktyką biznesową. Zapraszamy!Newsletter

Zapisz się na bezpłątny newsletter ApexNet, a otrzymasz:

  •  Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  •  Powiadomienia o bezpłatnych materiałach merytorycznych
  •  Informacje o akcjach specjalnych i nadchodzących szkoleniach